Tuzla Mimar Sinan Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Mimar Sinan su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden su arıza tespiti servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Tuzla semtine hizmet vermekteyiz.

Mimar Sinan Su Kaçak Bulma

Tuzla Mimar Sinan su kaçağı tespiti tuvalet musluğundaki su sızıntıları için onarım yapabilecek, batarya su akıntı ve etrafa su sıçratması için yedek parçaların hasarlı olanlarının yenisi ile değişimi yapabilir. Küçük türdeki sorunlar içinde ideal firmayız. Bina içi atık su tesisatında hasar olduğunu ve bina için atık kokularının gelmesi gibi durumlardan söz ediyorsanız mutlaka su kaçağı bulan firmalar olarak bizi arayınız. Tuzla Mimar Sinan su kaçağı tespiti su saati sayacından, borusundan sızan suların yerlerini bulabilir. Çocuk odasındaki duvardan suyun akması ve parke üstlerinin ıslak su içinde kalması için kameralı su kaçağı tespiti gibi teknikler ile araştırma yapabiliriz. Banyonun yanındaki odanın duvarında ıslaklık olması bu tesisatlardaki sızıntıya işaret edebilir. Pürüzsüz duvar düşünün. İçinde birkaç tane su borusu geçiyor. Su bu dolaşımda olduğu sürece oradaki sızıntı noktalarından su kaçırması devam eder. Bu esnada gürültü oluşturur. Betondan gelen ses gürültü yerlerini bulmak için ses detektörü kullanırız. İlk başta mikrofon alıcıları ile orada oluşumların grafiğe dönüşmesini de takip edip, yalnızca su kaçıran boruları cihaz ile bularak hasar miktarında önemli azalışlar hedeflemekteyiz.

Tuzla Mimar Sinan su kaçağı tespiti evin lağım suyu dolaşım boruları içinden kamera kullanılması sonucunda orada hasar almış boruları bulabiliriz. Lağım borularının iç yapısında çok az alan kaplayan ve net görüntüleri cihaza kusursuz yansıtan gider içi kılavuz kameralar kullanmaktayız. Bu sayede tuvaletteki, banyodaki kırılmış boruların onarımını da sorunsuz şekilde su kaçağı bulan tesisatçı yapacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA