Çekmeköy Nişantepe Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Nişantepe su kaçağı tespiti firması olarak kameralı cihazlarla nokta tespiti yaparak su kaçağını tespit etme hizmeti veriyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Çekmeköy semtine servisimiz mevcuttur.

Nişantepe Su Kaçağı Tamiri

Çekmeköy Nişantepe su kaçağı tespiti duvarın içinden su gelmesi ile ilgilenen firmadır. Su kaçıran duvar içini araştırmaya başlarsak eğer belli yerindeki ıslaklık zemine doğru inmeye başladığını ve daha ileriye ulaşırsa alt katlara kadar gidebileceğini söyleyebiliriz. Su kaçağı bulan tesisatçı eğer şebeke hattı ise bu devamlı suyun akması, gider tesisatı veya kalorifer suyu sızıntısı ise bazı kesik kesik su akıntısının gelmesi gibi durumların yaşanabileceğini söyleyebiliriz ve hepsini nasıl düzelttiğimizi sizlere anlatalım. Çekmeköy Nişantepe su kaçağı tespiti pis su borusunda sızıntı bulan firmadır. Gider sularının akması atıklarla beraber suların koku yayarak hava boşluğu bulduğu yerde kendisini göstermesi ile devam edecektir. Küvetin altındaki giderde sızıntı olması ve fayans içine akması bile banyo tavanından atık suların akmasını gündeme getirir. Alakalı kattaki bölmeye giderek ne kadar atık kanalı varsa içine kameralı su kaçağı tespiti takılması ile sızıntı araştırması yaparız. Bazen sorunlar banyo duvarı içindeki su borusu patlaması şeklinde de olabilir. Su arıza tespiti özel termal kameralar tıpkı kalorifer tesisatlarında olduğu gibi su sızıntı araştırması için kullanılır ve sızıntı bölgeleri cihaza yansıyacak şekilde bulunur. Doğruluk payı son derece yüksek olup su kaçağı bulan firmalar olarak sıcaklık testleri, basınç analizi, suyun öbekleştiği yerler ve daha nice aşamalar ile bunları teyit ederiz.

Çekmeköy Nişantepe su kaçağı tespiti su kaçağına neyin sebep olduğunu bulan firmadır. Parkenin üstüne su çıkması, parkenin ıslak kalması, çürümesi, yumuşaması devamlı suyun bir takım tesisattan geldiğini göstermektedir. Ekibimiz bilgisayarlı su kaçağı cihazları ile bodrum, zemin katta, apartman dairesinde, iş erinde su sızıntısını detektör yardımı ile minimal su sızıntısı seslerini takip ederek veya farklı analiz araçları ile bulunması sonucunda doğru onarım aşamalarını başlatacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA