kanlıca su kaçağı tespiti

Kanlıca su kaçağı tespiti su borularında meydana gelen su sızıntılarını son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan tespit edip uygun fiyat garantisi ile onarımını yapmaktadır. Ev ve iş yerlerinde temiz su ve kirli su olmak üzere iki farklı tesisat bulunmaktadır. Bu tesisatlar zaman içerisinde problemlerin çıkmasına neden olmakta ve ortaya en fazla çıkan sorunlardan bir tanesi olan su kaçaklarını meydana getirmektedirler. Su kaçaklarını duvar ya da zeminde oluşan problem nedeniyle içinden su sızması olayına verilen isimdir. Su boruları duvar ya da zemin içerisinde bulunmasından dolayı zor problemler olarak düşünülse de gelişen teknoloji sayesinde kısa sürede çözülmektedir. Su kaçağı bulma yapılırken eski yöntemlerin kullanılmamasına dikkat edilir. Çünkü eski yöntem su kaçağı tespit de çoğu yerin kırılması gerekiyordu. Bu da ev ve iş yerlerine ciddi zararlar verip sizleri maddi açıdan zarara sokuyordu.

Kanlıca Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Beykoz Kanlıca su kaçağı tespiti bütün su kaçağı cihazlarını bünyesinde bulunduran firmadır. Bu cihazlardan biri olan termal kamera genellikle sıcak su tesisatında kullanılır. Çünkü bu cihaz yüksek ısıya sahip yerlerdeki kaçaklar görme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı borunun içindeki suyun yaymış olduğu sıcaklıktan dolayı rahatlıkla tespit etmektedir. Kaçak tespit edildikten sonra ise sadece kaçağın olduğu küçük yer kırılmaktadır. Bu da evinizin çok az bir hasar almasına neden olur. Daha sonra bu sorunlu boru tamir edilmekte ve işlem tamamlanmaktadır. Tüm bunlar kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kanlıca su kaçağı tespiti tesisat borularında meydana gelen kaçakları kırmadan su kaçağı bulma hizmeti verip tamir eden firmadır. En az hasar ve maliyet kapsamında hareket ettiğimiz için sizleri düşünerek adımlar atmaktayız. Bu yüzden sektörün önde gelen firmalarından bir tanesiyiz. Bu kaliteli hizmetten yararlanmak için 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA