maltepe küçükyalı su kaçağı tespiti

Maltepe Küçükyalı su kaçağı tespiti firması olarak tesisat borusu içerisinde su sızıntı yapan yeri kameralı cihazlarla kontrol edip kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Su kaçağı bulma işlemleri kırmadan ve herhangi bir zarar vermeden boru içlerine yapmış olduğumuz işlemlerdir. tesisat konusunda uzman personel kadrosuna olan firmamız bu tutumunu her zaman için ilerleterek devam ettirmektedir. Bu sebepten dolayı da kaçak tespit işlemlerinde ne olursa olsun hızlı bir tespit onarım aşaması ile ilerlemekteyiz. Kaçak tespit işlemlerinde öncelikli olarak müşterilerimizin bize aktardığı bilgiler doğrultusunda harekete geçmekteyiz. Yani sizlerin de vermiş olduğu bilgiler sayesinde de ilerlemekteyiz.

Küçükyalı Su Kaçağı Arızası Bulma

Küçükyalı su kaçağı tespiti işlemleri esnasında en fazla destek aldığımız sistem kamera sistemi olmaktadır. Termal kamera sayesinde kısa süre içerisinde çatlak boruların tespiti yapılarak , su kaçaklarının ana merkezini gözden geçirip onarabiliyoruz. Bu da gerçekten de daha önceki dönemlerde gerçekleşen kırmalı dökmeli kaçak bulma işlemlerinin aksine , çözüm odaklı bir su kaçağı tespiti sistemini ortaya çıkarmaktadır. Bu sistem içerisinde yer aldığımız andan itibaren , sıkıntısız bir şekilde kaçakları tespit edebilir bu sayede de sorunsuz bir çözüme kavuşabilirsiniz. Her açıdan hijyenik ve en az zararla ilerlemekte olan ustalarımız , bu sayede çözümü kısa sürede ortaya çıkarmaktadır.

Maltepe Küçükyalı su kaçağı tespiti işlemlerinin hepsinde hatta tuvalet açma , lavabo açma , pimaş açma ve petek temizliği gibi işlemlerde de garantili hizmet vermekteyiz. Bu garantili hizmetin süresi ise 1 yıldır. 1 yıl içerisinde arızalanan bölgeleri ücretsiz olarak tamir ederiz.

Küçükyalı, Maltepe Su Kaçağı Tespiti Su Tesisatçısı, Sera Sk., Maltepe/İstanbul

Küçükyalı, su kaçağı tespiti gebze, Maltepe/İstanbul – Asya

Aydınevler, Küçükyalı su kaçağı tespiti, Erzincan Sokak, Maltepe/İstanbul

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA