Ümraniye İnkilap Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Ümraniye İnkilap su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda kamera, cihaz robot kullanılarak su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Ümraniye İnkilap mahallesi bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İnkilap Robotla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

İnkilap mahallesi su kaçağı bulma işletmemiz ile dengesiz basınçların kaynakları ve yan etkilerini sizler için bulabiliriz. Öncelikle 10-20 sene önceki su kaçağı bulan tesisatçı gibi kriterler ile bizi karşılaştırmanıza gerek yoktur çünkü makineli su arıza tespiti yapmaktayız. Veriler, grafik ve rakamların el bilgisayarı ile kontrol edilmesi oradaki ölçümler ve uyguladığımız testlerde anormal rakamlara ulaşılması gibi belirtile aslında bizim sinyal, hava veya ses kullanılması ile içten veya dıştan ölçümler yapmamızı sağlamaktadır. Ümraniye İnkilap su kaçağı tespiti ekiplerimiz her açma kapama sistemi kullanmanızdaki hava yüzeyi artmış ve su yüksekliği azalmış durumda yer alan borularda incelemeler yapabilir. Bizler su kaçağını bulan uzmanlar olarak dıştan metal boru erimelerini kameralı su kaçağı tespiti (termal cihaz) ile bulabiliyoruz. Buradaki erimeler haliyle su miktarını giderek azaltacaktır. Plastik olduğunu düşünsek bile delinmesi, kılcal çatlak olması keza aynı şekilde su deposundan gelen sıvılarında tam kapasite doldurması önünde engeldir ve betonlar içinde zarardır. İşte bu belirtileri biz sızdırmazlık testleri içerisinde uygulayarak ne kadar kusursuz olduklarını hasar da oluşturmadan bulmaktayız. Ardından yüzeylere tutarak bazı ses detektörleri ile direkt suyun ilk çıkmakta olduğu bölgeyi tespit etmek gerçekten zor değildir.

Ümraniye İnkilap su kaçağı tespiti ile kimyasal kapatıcı ile su kaçağı bulan firmalar arasında yer alıyoruz. Bunu petek sistemler için söyleyebiliriz. Sizler içinde su kaçağı tespit cihazı mutlaka bir tesisatçıda olmalı diyorsanız bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA