Pendik Sapan Bağları Su Kaçağı Tespiti

Pendik Sapan Bağları su kaçağı tespiti firmamız tesisat içerisinde bulunan patlak boruyu son teknoloji kameralı cihazlarla kaçağın yerini görüntüleyerek herhangi bir kırma dökme yapmadan kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermektedir.  Elimizde bulunan son teknoloji ses dinleme cihazları , test pompası ve termal kamera kaçağın yerinin nerede olduğunu bizlere kolaylıkla göstermektedir. Su kaçağının kaynaklandığı yerin nereden olduğunu biliyor ama müdahale edemiyorsanız elimizdeki teknolojik aletlerle noktasal tespit yaparak kırma işlemi için başka tesisatçıya ayrı olarak para vermenize gerek kalmıyor.

Sapan Bağları Kameralı Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

Sapan Bağları su kaçağı tespiti her türlü kaçak problemini sorunsuz bir şekilde tespit etmekte ve onarmaktadır. Temiz suda bulunan kaçağı görmek ve onarmak daha kolaydır. Ama atık su için aynı şey söylenemez. Atık suda görüntü bulanık olduğu için kaçağın yerini bulmak bir hayli zordur. Teknolojinin vermiş olduğu imkanlar kadar ustaların tecrübesi ve deneyimi de oldukça önemlidir. Sıradan bir tesisatçının göremeyeceği ya da görüpte onaramayacağı bir yeri uzman tesisatçılar için sıradan olacak bir şekilde bulup onarımını kolayca yapacaklardır. Plastik borulardaki tıkanmalar ve kaçaklar genellikle yüksek ısıdan dolayı kaynaklanır. Çünkü bu borular yüksek ısıya dayanıklılık gösteremez ve su sızıntısına neden olurlar. Demir borulardaki kaçak sorunu ise boruların eski ve kullanışsız olmasından kaynaklanan çürümeden dolayı kaçak olur. Eskiden olsa bu boruların çözümü için birçok kişiden fikir alabilirdiniz. Şu zamanki devirde ise kime sorarsanız size en sağlıklı çözümün kameralı tesisatçıya danışmanız olduğunu söyleyeceklerdir. Kaloriferlerde meydana gelen kaçaklar sıcak sudan kaynaklandığından dolayı termal kamera ile tespit edilir. Yüksek ısıya dayanaklı ve sıcağa duyarlı olan termal kamera sayesinde normal bir tesisatçının bulması imkansız olduğu yerler robot cihazlar sayesinde hiçbir kırma olmadan kolaylıkla bulunur.

Pendik Sapan Bağları su kaçağı tespiti firması kullanılan tekniğin güncel olmasına özen göstermektedir. Yeni çıkan bir tesisat makinesini direk bünyesine kazandırmaktadır. Sektörün önde gelen firmalarından biri olmasının sebebi de işte bu yüzdendir. Bizi aramanız dahilinde istediğiniz saatte sizlere servis verebiliriz. Yaptığımız onarımlar 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Onarım yeri tekrardan bir sızıntı durumunda tesisatçılarımızı sizlere ücretsiz olarak yönlendireceğiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA