Su Kaçağı Tespiti Kadıköy 49 ₺ Servis 0216 612 55 90

Su kaçağı tespiti Kadıköy cihazlı tesisatçı firması olarak kırmadan kameralı sistemlerşe su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası uzman personel ve son sistem cihazlarla hizmet sağlamaktadır.

Su Kaçağı Kadıköy Firmaları

Kadıköy su kaçağı tespiti çalışanları açısından hava kalitesizliğine yol açan, fayans aralarındaki sızmalar, hava kabarcıkları, parkelerdeki zayıflama ve çatlamaların nedenleri gibi konularda su sızıntısı şikayetini bulma amacındayız. Su kaçağı tespiti Kadıköy olarak sigortalı çalışma prensibimiz vardır. Ayrıca su arıza tespiti ve akabindeki işlemlerimizde tam 1 sene garanti vermekteyiz. Duvarın içine hapsolan su orada daha önce yoktu ve buna bir şey sebep olmuştur. Çatının bir alt katında yer alıyorsanız tavan akması veya çatı malzeme kalitesinin düşük olması gibi nedenler zamanla oradan suyun dairenize akmasına sebebiyet verebilir ve bir izolasyon kaçağından bahsediyoruz. Burada nem ve su gibi faktörlerin nasıl borudan dışarı çıktığında betonlara tam olarak geçiyor ve orada bazı yollar alıyorsa, bir termal cihaz ile ıslaklıkları analiz edebilirken, görsel olarak da cihaz ekranı ile bilgi ediniyoruz. Diğer olarak ise suyun hareketi belli bir sesi meydana getirir ve bu özellikle izolasyon ise yağmurlu havada daha yoğun oluşur. Biz bu gedikleri anlamada bazı özel basınç testleri ile de temiz sulara ilişkin hatları belli bir sınava tabi tutarak diğer ihtimallere de her zaman bakmak istiyoruz.

Su kaçağı tespiti Kadıköy ustaları ile banyo gideri su kaçağı bulma ve tadilat olmadan onarma gibi çalışmalarımız vardır. Her tesisat için değil yalnız kamera ile net olarak bakılarak en şeffaf hali ile sizlere cevap vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA