üsküdar sultantepe su kaçağı tespiti

Üsküdar Sultantepe su kaçağı tespiti ev ve iş yerlerinde meydana gelen tesisatın eskimesi ve yanlış montajından dolayı kaynaklanan su sızıntılarını kameralı robot cihazlarla kırmadan tespit edip onarımını yapmaktayız. Tecrübesiz ustalar kaçağın yerini bulmada kırma dökme ile çok vakit kaybederler. Bu da sizleri evin tadilatı gibi konularda maddi açıdan zarar sokar. Biz böyle bir şeyin olmasını istemediğimizden dolayı bünyemizde tesisat konusundaki bütün cihazları barındırıyoruz. Kaçağın durumuna göre test pompası , ses dinleme cihazı , basınç makinesi ve kameralı robot cihazımızı evinize getiriyoruz. Su kaçağı tespiti aşamasında hiçbir kırma dökme yapmadan sizlere fazla maliyet çıkarmaktan kaçınmaktayız.

Sultantepe Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sultantepe su kaçağı tespiti tesisattaki kaçağı nerede olursa olsun kameralı robot cihazlarla hızlı ve kolayca bulmaktayız. Bazı tesisat borularındaki yerler biraz uğraştırıcı olsa da 1-2 saatlik bir uğraş sonra bulunur ve onarımına başlanır. İşte bu uğraştırıcı olan yer atık suda ki tesisatıdır. Atık su borusundaki su pistir ve bulanıktır. Bu bulanıklık cihazların işini de zorlaştırır. Çünkü yabancı maddelerde dolu olan yerde monitör aracılığıyla bile zor bir kaçak bulma işlemi gerçekleşir. Gelen tesisatçının da uzmanlığını gerektiren de bir konudur. Ama diğer işlemler o kadar da uğraştırıcı değildir. Diğer tesisat boruları temiz ve berrak olduğu için kameralı cihazı tesisatın içerisine gönderdiğimiz zaman kaçağın nerede olduğunu kolayca bulabilmekteyiz.

Üsküdar Sultantepe su kaçağı tespiti garantili bir şekilde su sızıntısını tespit eden firmadır. Onarım işlemini yapmış olduğumuz yer tekrardan bir su sızıntısı yapması durumunda ücretsiz olarak servis vermekteyiz. 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde şuana kadar başımıza böyle bir gelmemiş olsa da garantisi vermekteyiz. Kaliteli ve ucuz fiyat garantili tesisat servisi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA