Ataşehir Örnek Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Örnek Mahallesi su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda makinalı robotla su kaçağı bulma servisi verilmektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Örnek Mahallesi Robotla Su Kaçağı Bulma

Ataşehir Örnek Mahallesi su kaçağı tespiti bina içindeki sayısız su sistemini analiz eder ve kaçak yapan boruları bulur. Ortalama bir daire içerisinde 5 batarya veya musluk sistemi bulunur. Sıcak ve soğuk hatlar ayrı ayrı döşenir ve yerleştirilir. Ayrıca atık borularını da eklerseniz, çok sayıda türevleri ortaya çıkar. Peki, nasıl kaçak olan boru bulunur? Ataşehir Örnek Mahallesi su kaçağı tespiti suyun hareketliliğini takip eden sistemler kullanır. Dikkatlice küçük değişimlerin boru yüzeyinden kaynaklanmasını anlayabilecek ses dinleme teknolojilerinden yararlanmaktayız. Ayak basılan fayansın 10 cm kadar altına döşenen batarya su borusundaki delinmelerde doğabilecek belirti tiz bir sestir ve sürekli o ses çıkacaktır. Yalnız suyun hareketi alt katmanlarda devam edeceği için sesler birbirine karışır ve bir bardak ile yeri bulunamayacak durumlara gelir. Biz ise bu karışıklığı yok edebilecek radyo frekans dalgaları kullanmakta olan su kaçağı bulan firmalar arasındayız. Şebeke borusuna ait vanalardaki suyun kesilmesi ve tekrar açılması çalışmayı yürüten arkadaşımızın sabitleme yapmasını sağlar.

Ataşehir Örnek Mahallesi su kaçağı tespiti profesyonel su kaçağı cihazları kullanır ve yüksek servis rakamları olmadan yardımcı olan su kaçağı bulan tesisatçı firmasıdır. Sızdıran şebeke borusunun yerini bulduktan sonra işaretlediğimiz noktaları matkap ucu ile kırarız. Suyu direkt bu çalışmanın sonrasında göreceğiz. Boru türü, çapı, uzunluğu, kapladığı alan, nasıl döşendiği, elimizdeki birinci sınıf borunun getirilip yerleştirilmesi ve son testler ile çalışmalara devam ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA