Ümraniye Parseller Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Parseller su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla noktasal tespit yaparak su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Parseller Su Kaçağı Bulma Cihazı

Ümraniye Parseller su kaçağı tespiti su kaçağı şikayetleri ile ilgilenen cihaz kullanan servistir. Metal, plastik su borusu, sızıntısı kaçak tamiri kimyasalı sunan firmadır. Metal su borusunda paslanma tıkanıklık gibi durumlar oksitlenme ve içten başlayarak metali an be an zayıflatarak suyun sızmasına neden olabilir. Kısa süreliğine basınç testi yapıp metal su kaçaklarını bulan makine ile ne durumda olduğunu veya bu tür sorun yoksa sağlamlığını gözlemleyebiliriz. Bazen su tesisatı değil, farklı nedenlerle duvarda ıslaklık oluşabilir. Ümraniye Parseller su kaçağı tespiti üst kattan su akması sebebini cihaz verileriyle kırmadan su kaçağı bulma işlemleri yapmaktadır. Kırmadan su borusu tamiri için su sızdırmaz bant veya parça değişimi işlemleri yapmaktayız. Hangi tür su borusu olursa olsun yerinden çıkma, küçük damlama yapma, kırılma gibi belirtiler vardır. Bazen biraz gürültülü olur ve beton içinde su yol alır. Fakat bir veya birkaç noktadan sızıntı olmasını hiçbir noktayı kırmadan anlayabilecek su kaçağı bulan firmalar ekibinde olan ses detektörleri ile tam olarak saptayabiliriz. Beton, fayans içinde su kaçağı yapan boruları bulmak için ses frekanslarını netleşecek şekilde duyulması ve kalemle işaretlemeler yapılması, teyit için bazı cihazların kullanılması ve sağlam sonuçların alınması için yeterlidir.

Ümraniye Parseller su kaçağı tespiti üst katın duvarından su akmasını araştıran firmadır. Üst kattan alt kata damlayan pis sular lağım sistemlerine aittir. Banyonun zemininde fayans arasında suyun kaçabileceği boşluklar varsa tuvalet zemine su kaçırıyor ise veya gider borusunda tuvalet suyu su kaçağı gibi sorunlar varsa buna neden olabilir. Ekibimiz kamera takıp atık kanallarına bakarak fayans aralarını ve tuvalet tesisatını kontrol ederek tüm olasılıkları değerlendirerek çözüm üretebilir.

 • Ümraniye Parseller su kaçağı tespiti
  Ümraniye Parseller su kaçağı bulma
  Ümraniye Parseller kameralı su kaçağı tespiti
  Ümraniye Parseller su arızası bulma
  Ümraniye Parseller su arıza tespiti
  Ümraniye Parseller su kaçağı bulan tesisatçı
  Ümraniye Parseller su kaçağı bulan usta
  Ümraniye Parseller su kaçağı bulan firmalar
  Ümraniye Parseller su sızıntısı
  Ümraniye Parseller su kaçağı yer tespiti
  Ümraniye Parseller su kaçağı fiyatları
  Ümraniye Parseller su kaçağı bulan usta telefonları
  Ümraniye Parseller su kaçıran boru
  Ümraniye Parseller su kaçağı nasıl tespit edilir
  Ümraniye Parseller su kaçağı tespit etme
  Ümraniye Parseller su kaçağı tespit cihazları

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA