Pendik Fevzi Çakmak Su Kaçağı Tespiti

Pendik Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak teknoloji harikası robotlarla nokta tespiti ile su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz bulunmaktadır.

Fevzi Çakmak Cihazla Kaçak Su Bulma

Pendik Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti ekonomik ömrünün tamamlandığı, suyu gece gündüz sürekli betona akıtan borularda su kaçağı bulan tesisatçı olarak özel teknikler uygular. Bunlardan bir tanesi de test pompası gibi özel bir yöntem ile hava eklenerek basınç faktörlü testlerin yapılmasıdır. Yapılacak analizin sonucunda ise kimyasal yani sıvı bazda kapatma, içten su borularında onarım yapabilecek sıvıların eklenmesi ile o gediklerin de artık suyu kaçırmamasını sağlayabiliriz. Pendik Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti yıpranan su borusunda betonu içi, fayansın altı, parkenin altındaki tesisatta ses teknikleri ile yerlerini bulabilir. Suyun dışarı sızması yalnızca faturaya yansımaz, binayı çürütür. Tesisattan akan suyun bina betonunu çürütmesini durdurmak için su kaçağı cihazları arasında şebeke hattı olduğu için akustik ses detektörü kullanırız. Doktor hastasının kalp ritmini nasıl dinlerse biz de farklı olarak yüzeylerin üzerinde dolaştırılacak mikrofon sistemleri ile bunu duyarız. Cihazın grafiksel analiz yapmasına izin veririz. Öyle ki hata gibi olasılıklara yer vermeden yerleri hemen bulunacaktır.

Pendik Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti oksitlenme problemi oluşan şebeke borularında kusurlu sistemleri bulabilir. Onarım açısından en uygun edevat ile su kaçağı bulan firmalar bazı sıcak suyun fayansın 10-20 santim gibi derinlerde geçmesine rağmen sızıntılarını da bulabilir. Kullanılabilecek olan kameralı su kaçağı tespiti sistemi olup termal kamera göstergeleri ile yalnızca bu cihaz ile bahsettiğimiz sistemlere bakarak sıcak suyun boşa ve devamlı betona aktığı kısımları bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA