Ataşehir İçerenköy Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir İçerenköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız kırmadan noktasal tespit ile kameralı robotlarla cihazla su kaçağı bulma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

İçerenköy Cihazla Su Kaçağı Bulma

Ataşehir İçerenköy su kaçağı tespiti zarar meydana getirmeden günün her saati binalarda kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Yani analiz teknikleri bakımından zarar oluşturucu eylemler zorunlu ise onları da sınırlı tutuyoruz. Banyo zeminini ele alacak olursak küvet gideri içine sıkışan yüzük, bozuk para, kesici nesneler orada yırtıcı etkilerde bulunabilir. İçten yırtılır ve oradan banyo suyu betona akar ve koku ev içinde yayılır. İşte bu tip noktalarda bahsettiğimiz cihazlar ile yerlerini bulabilmekteyiz. Ataşehir İçerenköy su kaçağı tespiti sıhhi su hizmetleri yapılırken ufak ihtimaller ile dikkatle incelenir. Küvet atık su geçen tahliye borularında kameralar ile bakılması ile ilk işlem başlar. Kabloyu çalışanımız yavaş yavaş sarkıtır. Orada küveti tıkayan nesneleri de suyun cihaz ile yıkaması ile tamamen yıkayabiliriz. Oluşan küvet kanalı yırtılmalarında su kaçağı bulan firmalar olarak son derece noktasal yerlerini de bulabiliriz. Çözünürlüğü yüksek olan bu kameraların anlık görüntüleri cihaza yansıtması ile küvetteki suyun betona ve oradan alt kata su kaçağı gibi durumları direkt görülür. Hemen o tahliye borusuna en mantıklı yerden yaklaşır ve tahribatları minimal düzeye indiririz. Yeni sistem takılır. Test işlemleri yapılır ve kronik atık suyun kaçak yapması sorunu çözülebilir.

Ataşehir İçerenköy su kaçağı tespiti yemek artıkları veya farklı nedenlerden dolayı lavabo atık borularında su kaçağı bulan tesisatçı olarak yanınızdadır. Tuvalet sistemleri içinde aynı şekilde belirtebiliriz. Hatta mutfak veya farklı oda ve duvar, zemin altından ve içinden su tesisatı geçen sistemleri dıştan dinlemeler yaparak sızıntı durumları akustik dinleme detektörleri ile sorunsuz bulabilmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA