Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisat firması olarak kırmadan robot cihazla su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Ataşehir şubemizi arayarak en kısa sürede su kaçağı servis hizmeti alabilirsiniz.

Ataşehir Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Ataşehir cihazla su kaçağı bulma farklı tip boru türleri için su kaçağı bulma cihazları arasında farklı cihazları kullanır. Örneğin, parkenin altına atık su gelmiş ise daire içinde gider borularına yönelik kameralı inceleme başlatabiliriz. Ataşehir su kaçağı tespiti kuruluşumuz ile mutfaktan su sızıyor, damlıyor sorunu ve problemi için su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimiz 7/24 İstanbul’da göreve hazırdır. Özellikle mutfak fayans su lekesi nasıl çıkar ve neden kurumuyor gibi soru işaretleri akıllara gelebilir. Fayansın dip kısmından su geliyorsa, fayans arasında hava kabarcıkları çıkıyorsa ne kadar silerseniz silin mutlaka yine ıslak kalacaktır. O halde yapılması gereken biraz daha farklı konulara yani fayans altına nereden su gittiğini bulma konusuna değinmek gerekir. Çıkış yapan suyu veya mutfak duvarı, tavanından akan suyu yakından incelediğimizde atık, sıcak veya soğuk su borularından çıkış yaptığını bir nevi anlarız. Bu önemli bir detay olup, eğer ki tavan veya duvarın yüksek bir kısmından geliyorsa sizinle alakalı değil, daha çok üst katlardaki sızıntıları konu alması gerekir. Örneğin, temiz su boru sızıntısı olduğunu düşünürsek, üst kattaki komşunuzun dairelerinde hava basıncı ile temiz su borularını kırmadan testler yapabiliriz. Su kaçağı bulma Ataşehir servisini arayıp su detektörleri ile inceleme başlatıp, noktasal yerini bulabiliriz.

Ataşehir su kaçağı tespiti sıcak su, kalorifer borusu su damlatması gibi konularda ise termal kameralı su kaçağı tespiti tercih etmektedir. Kısacası bizler her türlü olasılığa hazırız ve sizlere her zaman yardımcı olma amacındayız.

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA