Sultanbeyli Yavuz Selim Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Yavuz Selim su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit yaparak kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine servisimiz mevcuttur.

Yavuz Selim Kameralı Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Yavuz Selim su kaçağı tespiti su kaybı yapan boruları kırmadan cihaz analizleri ile araştırma yapmaktadır. Lavabo musluk tamiri yapabileceğimiz gibi musluk ve bataryalara ait su borularında kaçak arama amaçlı su sızıntıları bulabilecek fayansın, duvarın üzerinden ses dinlemeleri de uygulayabiliriz. Önemli olan su kaçıran boruyu net tespit etmek ve bu cihazlar ile sonraki aşamaya en doğru şekilde geçebilmekteyiz. Sultanbeyli Yavuz Selim su kaçağı tespiti ile ses dalgalarını içine çeken cihaz ile şebeke su borularında denetleme ve su kaçırma yapan boruların yerleri bulunabilir. Suyun tiz hali vardır. Sürekli ses çıkartır. Nasıl içi su dolu borularda minik bir iğne deliği hasarı olursa sürekli su sesleri apartmandan gelir. Ekiplerimiz su kaçağı bulan firmalar yüzey dinleme tarama teknolojisi ile sesleri hemen dinler ve oradaki oluşumları özellikle cihaz ekranından alt kata su sızması gibi vakaları da araştırabilecek çok sayıda gösterge ile takip eder. Banyo zemininden sürekli temiz su kalıntısı geliyorsa cihaz ile hep doğru kısımları bulur ve kırılacak fayans sayısını azaltırız, banyoda az hasar, az tadilat ile onarım yapabilecek bir firmayız.

Sultanbeyli Yavuz Selim su kaçağı tespiti lağım su kanallarında su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerdendir. Telefon kamaraları ne kadar küçük ise parmak ebatlarında takılabilir bir aparat vardır. Robot cihazın elektrik hattı geçen kısmına takar ve kameralı su kaçağı tespiti yaparız. Metrelerce hatta 30 metreye yakın uzunluğu ile lağım atığının dışarı akmasına izin veren, betonda atık su kokusu problemi oluşturan bölgeleri bu su kaçağı tespit cihazı ile bulduktan sonra onarımlara doğru taktikler ile başlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA