Sultanbeyli Necip Fazıl Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Necip Fazıl su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız son teknoloji cihazlarla ve noktasal tespit ile su kaçağını bulmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Necip Fazıl Robotla Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Necip Fazıl su kaçağı bulma dinleme araç gereci ile yüzey altı sistemlerdeki ses dalgalarını takip edebilir. Bu bizim ne işimize yarayacak? Seslerden hareketle suyu tutamayan, betona su akıtan boruların yerlerinin bulunmasında güzel bir sistemdir. Zararı olmadığı gibi hasar alan su borularının tam yerinin hatasız bulunması için yani kaçak su tespiti alanında birinci sınıf diyebileceğimiz analizlere imza atmaktadır. Sultanbeyli Necip Fazıl su kaçağı tespiti tesisat su damlatmalarını anlamada test pompası ile orada bir sınava tabi tutmaktadır. Gerçekte sızdırma boyutu ne kadar ve çok küçük ise kimyasal uygulamaya uygun mu araştırılmaktadır. Bazı su boruları bina içinde mühürlenmesi ile su kaçağı bulan firmalar uzmanlarımız orada ölçümler gerçekleştirir ve belki “binamdan alt kata su sızıntısı var, nasıl onarılır, çok masraflı mıdır?” gibi sizin düşüncelerinize tercüman olabilecek adımlar atarız. Yani betonu hiçbir şekilde kırmadan su kaçağı tespiti yaptığımız gibi hava eklenmesi ile ölçülecek boru sistemlerine ek yeteri kadar kimyasal eklenir ve orada sızdıran kısımlar içten onarılır.

Sultanbeyli Necip Fazıl su kaçağı tespiti çok sayıda delinme içerisinde olan su sistemlerinde ses teknikleri ile yerlerinin bulunmasının ardından matkap ile onarıma geçmektedir. Metal ve plastik boru parçasında kırılma olması, yerinden çıkması gibi durumlarda su kaçağı bulan tesisatçı onarıcı etkide bulunmak için bu su sızıntısı şikayetlerini neredeyse avuç içi kadar kırma dökme ile başlangıcını yapmakta ve tadilat ihtimallerini oldukça sınırlı tutmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA