Maltepe Zümrütevler Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Zümrütevler su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak noktasal tespit ile kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Zümrütevler Kameralı Su Arıza Tespiti

Maltepe Zümrütevler su kaçağı tespiti banyo zemindeki tesisatın alt katın duvarını ıslatması durumlarında analiz için kameralı su kaçağı tespiti çalışmasını önerebiliriz. Sıcak suyun alt katın duvar içini ıslatmasında kaçak su tespiti anlamında termal kameralar kullanırız. Cihaz kızıl ötesi dalga yayar ve bilgilerini hafızasında toplayarak ekrana tesisat sağlık durumunu bildirir. Bizde bu verimli analizler ile doğru seçeneklere yöneliriz. Maltepe Zümrütevler su kaçağı tespiti yer mikrofonu kullanarak sert zeminlerin altındaki tesisatta inceleme başlatır. Yemek tabağına yakın çapı bulunan ve oradaki ses dalgalarını emerek, cihaza da verileri anlık aktaran bu sistem ile su kaçıran metal veya plastik su borularının bulunması hayal değildir. Ses voltajı yükseltilir, farklı yabancı sesler cihaz ile göz ardı edilir ve su kaçağı bulan firmalar sızan kısımları hemen bulabilir. Kalem ile pek çok nokta işaretlenebilir. Şüpheli kısımlar diyebiliriz. Yalnız cihaz ekranında en yüksek ivme yani ses dalgasının yakalandığı kısımlarda “evde alt kata su sızıntısı var mı? Nasıl anlaşılır?” ve kırmadan su kaçağı tespiti gibi konularda muazzam bir destek sunuyoruz. Birkaç metrekarelik alanın kırılması mı bir veya daha az fayansın kırılması ile boru tamirinin yapılması mı?

Maltepe Zümrütevler su kaçağı tespiti banyo zemininde tadilat yapıldıktan sonra zeminden alt katın duvarına akan sularla ilgili çalışma yapabilir. Boru su sesi toplama ve dinleme aygıtları ile su kaçağı bulan tesisatçı zeminden su kaçıran borularda su sızıntısı analizi yapabilir. Radyo frekans dalgaları kullanılacağı için sabitleme ve ardından onarımları da başlatabilmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA