Suadiye Su Kaçağı Tespiti

Suadiye su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız son teknoloji cihazlarla tespit yapılacak yeri kırmadan noktasal tespit ile bulmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Suadiye Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kadıköy Suadiye su kaçağı tespiti duş sıhhi kanal suyunun betona düşmesi, damlama yapması ve atık suyun koku yapması gibi durumlarda kameralı su kaçağı tespiti işlemleri uygulamaktadır. Pimaş su tahliye borusunda yırtılma varsa eğer siz her kullanımda suyun betona akması sürekli oluşacaktır. Hani bina içinde sürekli atık su sızması problemi değil de arada bir meydana gelmesinin sebeplerinden birisi de bu olabilir. Biz ilgili şüpheli ne kadar atık borusu varsa özel mikro kameralar ile bakarız. İnceleme kısa sürmesinin yanı sıra problemi anlamak için de sızıntı yerlerini görmek için de bol su eklemesi yaparak gözlemler ve onarım işlemlerine geçeriz. Suadiye su kaçağı tespiti İSKİ su tesisatında kaçak olması ve sorunu araştırmak için su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız her zaman hazırdır. Tesisat sızıntısı olan apartman dairelerinde atık sistemi içinden başlamak üzere su sızıntısı yerlerini bulmada kameralı teknolojileri kullanmaktayız. Pimaş borusunda kaçak yeri arama çalışmasında ilgili boru içine geçmek için örneğin lavabo, tuvalet gideri başlangıç kısmından kamera göndererek inceleme başlatırız. Betonu kırarak ilerlemek çok daha zordur ve eski tekniktir. Bahsettiğimiz yöntem ise sorunu hızlıca bulmaya yönelik en doğru adım olup kırılan kısımlarda yanlış yapılmadan bulunmaktadır.

Suadiye su kaçağı tespiti taşınabilir cihaz taraması yapabilen sistemler ile en iyi su kaçağı bulan firmalar kapsamında hizmetler üretir. Yeni nesil ve işe yarayan ilaçlı kapatma sıvısı gibi tekniklerimiz ile de yanınızdayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA