Pendik Yenişehir Su Kaçağı Tespiti

Pendik Yenişehir su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Yenişehir Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Pendik Yenişehir su kaçağı tespiti bodrumda su kaçağı onarımı için hassas kırmadan cihazlar kullanan firmadır. Bodrumda su sızıntı önleyici için beton, fayans, su tesisatı sistemleri ne kadar gider boruları varsa hepsine hakim olacak ve hasarsız ölçüm yapacak cihazlar kullanılması gerekir. Örneğin, sürekli ıslak kalan bodrum duvarları için nereden minimalde olsa su sesi geliyorsa detektör ile dinleme yaparak bodrum su kaçağı bulma işlemleri gerçekleştirebiliriz. Su kaçağı bulma fiyatı gereksiz ve hataya yer verebilecek sesleri dinleyerek, yüzeylerde gezdirilecek mikrofon alıcıları ile sorun noktaları bulunur ve onarıcı işlemler başlar. Pendik Yenişehir su kaçağı tespiti bodrum su kaçağı önleyici tedbirler almaktadır. Bina merkezi ısıtma tesisatında sıcak su kaçakları tiz bir şekilde fışkırarak veya damlayacak türde sızıntılara maruz kalabilir. Bunun daha küçük sıcak su boruları kalorifer ve kombi gibi sistemlerde de oluşması mümkündür. Su kaçağı bulma cihazı sıcak su kaçağının yerini takip eden termal kamera teknolojileri üretilmiştir ve sızdırma yapan boruları dıştaki tarama ile betonun, fayansın içindeki tesisatı görecek şekilde ekrana aktarız. Analizi yapar ve hasar alan kısımla sınırlı kalacak şekilde onarımlar başlatılabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı yani ilk adım suyun duvardan fışkırması akması durumunda hemen matkap ile kırma gibi hatalı yaklaşımlar ile hareket etmemekteyiz.

Pendik Yenişehir su kaçağı tespiti bodrum su kaçağı bulma şikayeti için tecrübeli firmadır. Tüm apartmanın ana atık gider boruları içinde kaçak olduğu zaman o sistemin içine özel küçük kameralar ile bakar ve uzun kablolar ile derin ve hasarsız araştırmalar yapabiliriz. Normal bir tuvalet gider borularında kameralı su kaçağı tespiti arama makinesi gibi özel metotlar ile onarım yapılacak bölgeler keşfedilir ve çalışmalara ondan sonra geçilebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA