Tuzla İstasyon Su Kaçağı Tespiti

Tuzla İstasyon su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden nokta tespiti yaparak su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Tuzla semtine servisimiz mevcuttur.

  • Tuzla İstasyon su kaçağı tamiri
  • Tuzla İstasyon kameralı su kaçağı tespiti
  • Tuzla İstasyon su arıza tamiri
  • Tuzla İstasyon kaçak su tamiri
  • Tuzla İstasyon  su sızıntısı bulma

İstasyon Kameralı Su Kaçağı Bulma

Tuzla İstasyon su kaçağı tespiti galvaniz su tesisatında kırmadan kaçak bulan firma olarak garantili işlemler sunuyoruz. Kullandıkça yıpranan ve eskiyen galvaniz su tesisat boruları zayıf noktalarından sızma yapar. Bir vakit hiç kullanmasanız bile paslanma tesisatta birikebilir. Uzun süreli kullanımlarda korozyon başlarsa eğer galvaniz boruda su akıntısı oluşmaya başlar. Akan galvaniz boruda kırmadan kaçak su tespiti yapabilmek için özel cihazlar kullanmaktayız. Tuzla İstasyon su kaçağı tespiti galvaniz su tesisatı çatlağı patlağı tamir etme işlemleri sunmaktadır. Bina güvenliği ve tadilat şıkkının ilk planda olmamasından yanayız. Betonun içinde çok sayıda boru sistemi olabilir. Zeminin altında keza aynı şekilde bulunur. Binanızla sınırlı kalacak şekilde basınç testi uygulamasını hasarsız olarak bir cihazla yaparız. Test pompasından çıkacak sonuca göre belirtiler karşımızda duruyorsa evinizde detektör yani ses taraması ile su sızıntısı bulma işlemlerini yaparız. Ekiplerimiz su kaçağı bulan firmalar bu iki işlemi yaklaşık 1 saatte tamamlar ve galvaniz kaçak tamir ilacı sıvısı mı yoksa tadilat mı gerekli olacağına karar verirler. Boru kesme aparatı ile hasarlı bölgeyi alıp, yenisi ile değiştirme ve galvaniz su borusunda sızdırmazlık testleri ile en iyi sonucu sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Tuzla İstasyon su kaçağı tespiti galvaniz su tesisatı deliğini cihazla kırmadan bulma işlemleri yapar. Temiz su tesisat boru türleri hiç fark etmeksizin araştırma yapmaktayız. Ortak paydamız hasarsız su kaçağı bulan tesisatçı olarak cihaz taramaları ile su sızıntısı işlemleridir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA