Beykoz Akbaba Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Akbaba su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kameralı robot makinelerle noktasal tespit yaparak su kaçağı yer tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beykoz semtine servisimiz mevcuttur.

Akbaba Kaçak Su Tespiti

Beykoz Akbaba su kaçağı tespiti tavandan akan su damlasının yerini bulan firmadır. Tavanda su kaçağı bulan robot cihazlar ile araştırma ve su sızıntısı bulunması oldukça kolaydır. Biraz spesifik örnek verelim. Oturma odasının tavanında su kaçağı var için kalorifer sızıntıları söz konusu olabilir. Ekibimiz gelir ve kaloriferleriniz için basınç testi yapar ve cihaz verilerini gözler. Su kaçağı bulan usta termal kameralı kalorifer su kaçağı bulma cihazı fiyatları çok uygun rakamlarla sunulur ve direkt sızdıran bölgeyi bulur onun için küçük bir miktar kapatma sıvısı kullanırız. Beykoz Akbaba su kaçağı tespiti apartmanın havalandırma boşluğunda su kaçağı bulma cihazları kullanan servistir. Havalandırma boşluğunda çatı ve teras gibi alanlardan su sızıntıları gelebilir. Tesisat ve izolasyon gibi şikayetler bunlara birer örnektir. Su kaçağı bulma fiyatları farklı nedenleri de olabilir. Örneğin, birkaç kat üstteki komşunun kaloriferi, su tesisatında sızıntı olabilir. Ekibimiz su kaçağı bulan firmalar o alana ilerler ve ıslanma türündeki duvar içinde öbekleşmiş türdeki çeşitli sıvıları termal kamera, nem ölçer bazı cihazlar ile taramaya başlar. Çok vakit almadan bazı binalarda test pompası ile basınçlarına bakarız. Su kaçağı bulan tesisatçı bazen ses oluşur ve su tesisatında patlak olabilir, ses dedektörü kullanarak yerini nokta buluruz. Arızalar çeşitli olabilir ve hasar boyutuna göre onarım sıvıları veya tadilat gerektirecek şekilde işlemler ile su arıza tespiti ve garantili onarımları sizlere sunulmaktadır.

Beykoz Akbaba su kaçağı tespiti kırmadan mutfaktaki kaçakları bulan firmadır. Mutfak su kaçağı bulma tespit merkezi olarak gider boruları içindeki sızıntılar için kameralı su kaçağı tespiti gibi ekipmanlar kullanmaktayız. Her türlü atık boruda su sızıntısı bulan kamera uzun kablolar ve net canlı görüntüleri alması ile hataya yer bırakmadan arızalı bölgelerin tam olarak bulunmasını sağlar.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA