Merdivenköy Su Kaçağı Tespiti

Merdivenköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak evlerde ve iş yerlerinde bulunan tesisat borularında meydana gelen sıkışmalar, sıcaklık ve yanlış montajdan dolayı olan kaçakları su arıza tespiti hizmeti vererek kırmadan tespit etmekteyiz. Kadıköy Merdivenköy su kaçağı tespiti aşamalarında en güncel teknikleri kullanmaktadır. Son teknoloji robot cihazlar yardımıyla kaçak bulunan yeri hiçbir kırma dökme yapmadan kameralı su kaçağı tespiti yaparak bulmaktayız. Üst kattan akan su kaçağını bulan firmayızdır. Üst kat komşusunun banyo , mutfak ve tuvalet tavanından sizin eve temiz su akıyorsa komşunuzunda evde olduğu bir gün su kaçağı tespiti firmamızı arayıp tesisatın basıncını ölçüp sızıntı kimdeyse su kaçağı tespit edip onarımına başlayalım.

Merdivenköy Su Sızıntısı Bulma

Kadıköy Merdivenköy su kaçağı tespiti su sızıntı yerinin nerede olduğunu kameralı tesisatçı sayesinde bulan firmadır. Tahmini olarak değil noktasal tespit yaparak gelişmiş cihazlarla bulunabilir. Ses dedektörü , basınç cihazı , termal kamera gibi hepsi zararsız sistemler ile sorunları tam olarak görüntüleyebilir ve soruna yönelik çözümleri direk sizlere sıralayabiliriz. Plastik borularda meydana gelen sıcaklıktan ve genleşmeden dolayı , demir borularda ise tesisatın eskiliğinden dolayı kaynaklanan küflenme ve çürümeden dolayı kaçak meydana gelir. Kullanılan tekniğimiz güncel ve cihazlarımız son teknoloji olduğu için bu iki boru türünde de kırma dökme yapmadan sesi dinleme cihazımızı kullanarak su kaçak boru tespiti hizmeti vermekteyiz. Kaloriferlerde ise sıcak sudan dolayı termal kameralı kullanılmaktadır. Çünkü bu kamera ısıya ve sıcaklığa duyarlı olduğu için termal kameramızın monitöründe kaçağın yeri rahatlıkla görülebilir. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak için kırmadan su kaçağı tespiti firmamızla irtibata geçiniz.

Merdivenköy su kaçağı tespiti özel kameralı cihazlarla problemli bölgeyi sorunsuz bir şekilde tespit edip onaran firmadır. Firmamızda eski yöntemlerin yeri yoktur. Firmamızda kullanılan tekniklerin hepsi günceldir. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak 10 yılı geçmiş tecrübemizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA