Maltepe Girne Su Kaçağı Tespiti 99 ₺ 0216 612 55 90

Maltepe Girne su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robot makina aletle su kaçağı bulma ve tamir servis hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Maltepe şubemizi arayarak aynı gün içinde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Maltepe Girne Su Kaçağı Bulma

Maltepe Girne cihazla su kaçağı bulan tesisatçı fayans veya duvar arasından birden bire çıkan su damlacıkları veya ıslaklığı için su kaçağı bulan tesisatçı olarak desteğimiz devam etmektedir. Eğer duvardan gelen suyu kesmek isterseniz sızan boruya yönelik iyileştirme veya değişim yapmanız şarttır ve bizde tam olarak bunu uyguluyoruz. Maltepe Girne su kaçağı tespiti ile klozet sifonundan su damlaması, klozet altından, dibinden su gelmesi, banyoyu ıslatan suyun yerinin bulunması ve hatta alt kata su sızıntısı dahi pek çok konu destek vermemizi ne dersiniz? Fayans arasından su gelmesi, banyo duvarında, zemininde su kabarıklığı, komşunuzun banyo tavanında kararma olması gibi pek çok bunlara dahildir. Bir banyo içerisinde metrelerce ve çok çeşitli boru sistemleri döşenmiştir. Hangisinin sorunlu olduğunu anlamak ise gerçek uzmanlık alanıdır. Bunu keşfetmek için illaki ilgili alanda kırılmalara yer vermek gerçekten yersizdir. Sinyal, ses takip ve inceleme makineleri, kızıl ötesi termal cihazlar ile dıştan gözlem yapılması, hava basıncı kullanılarak temiz su borularının incelenmesi, hatta klozet atık borusunun içinin denetlenmesi dahi pek çok aşamayı birlikte yapabiliriz. Çalışma arkadaşlarımız tüm incelemeler sonucunda bazı bilgileri ve belirtileri rapor halinde sizlere sunacaktır. Ne kadar sonraki aşamada maliyet olacağı ve garantili düzeltme, çalışma sonrasında garanti süresinin ne kadar olacağı gibi pek çok konuda asla yalnız olmadığınızı hatırlatmak istiyoruz.

Maltepe Girne su kaçağı tespiti onarım süresinin uzamasına gerek kalmadan, fazla zaman almadan, bir iki saatte bitirilebilecek su kaçağı bulma çalışmalarını sizlere sunuyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında görev başındayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA