Ümraniye Cemil Meriç Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Cemil Meriç su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden nokta tespiti ile su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Cemil Meriç Su Arıza Tespiti

Ümraniye Cemil Meriç su kaçağı tespiti kalorifer tesisatlarında temizlik ve kaçak arama cihazları ile kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Petek alüminyum, döküm yüzeyinde ıslanma olması ve devamlı su içinde kalması sistemdeki sıvıların azalmasına neden olur. Oda sıcaklığının çok düşmesi ve evdeki peteğin hep soğuk kalması gibi durumların da sebepleri bu olabilir. Ümraniye Cemil Meriç su kaçağı tespiti ilgili adrese giderek hiçbir şey bilmiyormuş gibi cihaz ile araştırma yapar. Sizden ön bilgileri alır ve sistemlere yöneliriz. Peteklerde su kaçağı bulan firmalar olarak hasar vermeden analiz yapmamız önemlidir. Radyatördeki suyun alt kata su kaçağı şeklindeki damlamasına kadar sorunlar varabilir. Yüzey taramasında sıcaklığı gözlenen termal cihaz ile aynı zamanda nerelerde soğuma olduğuna da bakarız. Başka farklı analizlerin de eşliğinde kaç tane şüpheli petek varsa kenarından solüsyon ekleriz. Petek içindeki metal yırtılması, delinmesini ilaç ile onarabilecek sıvılardır. Çok geçmeden katılaşma formuna geçerek, kaloriferin su kaçırdığı yer ilaç ile onarılır.

Ümraniye Cemil Meriç su kaçağı tespiti mutfak kombi ekranına göre petekteki suyun sıklıkla azaldığı durumlarda su kaçağı bulan tesisatçı aramanızı önermektedir. Banyonun yan duvarından yatak odasına akan sular, patlayan ve su kaybı yaptığını düşündüğünüz sistemlerde incelemeler ve garantili onarımlar için biz buradayız. En göze çarpan belirtileri bile cihaz göstergeleri ile tekrardan bakıp hata yapmamak için kılı kırk yaran deneyimli kadromuz vardır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA