Sancaktepe Merve Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Merve su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit ile kameralı su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Merve Su Arıza Tespiti

Sancaktepe Merve su kaçağı bulma kırılan boru yerlerini bazı analizler ile bulabilir. Siz mutfakta duvarı görürsünüz biz farklı bir cihaz ile bakar ve döşenen boru yerlerini görürüz. O yetmez ve su kaçağı bulan firmalar olarak sıcaklığı ölçeriz. Biraz daha yakından bakmamız ile suyun aktığı kısımlar su kaçağı bulma tekniklerinden termal kameralar ile hemen anlayabiliriz. Sancaktepe Merve su kaçağı tespiti avantajlı fiyatlar ile kameralı su kaçağı tespiti yapabilecek ve beğenilmeyen işçiliklerde su arıza tespiti için yeniden bakım yaptırma imkanlarına sahiptir. Klasik tüm anlayışları şu anda unutalım. Pimaş kanalında atık sızdırması şüphesi varsa anlaşılması için yalnızca kameralar ile bakılması gerekir. Bir veya iki metre değil, dışarıdan yönlendirilebilir ve 30 metre kablo uzunluğu olan sistemlerden bahsediyoruz. Yani banyo zeminini kırmadan lağım kanalındaki sızıntıyı anlamak, bulmak çalışmasıdır. Arızalı parça hemen ekiplerimizce fark edilir veya üst kattaki boru sistemlerinden damlayan atık sıvıları belki dairenizde koku yapıyor olabilir, şüpheli kısımlar araştırılır ve tam onarım yapılır.

Sancaktepe Merve su kaçağı tespiti pimaş borularında hatasız kaçak yapan boruyu bulabilecek su kaçağı bulan tesisatçı ve su sızıntısı firması olmasının dışında ses analiz teknikleri ile şebeke borularını da kırmadan denetleyebilir. Fayansın üzerine zararsız olarak kullanılabilen mikrofonlar ve sesleri alarak grafiklere, rakamlara çeviren portatif bir cihaz ile suyu borudan dışarı kaçıran şebeke borularını bulabilir ve onarabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA