Ümraniye Atakent Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Ümraniye Atakent su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firması olarak kameralı sistemle su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Anadoluyakası hızlı bir şekilde Atakent bölgesi servislerini vermektedir.

Atakent Cihazlı Tesisatçı Firması

Atakent su kaçağı bulma hassas ölçümler ile su kaçağını bulan ve bunu gerektiğinde kameralı su kaçağı tespiti gibi özel donanımlar ile gerçekleştiren firmadır. Yağmur sularının aşırı yağması bazen tuvalet ve diğer sıhhi tesisatın aşağıdan bir baskı ile taşmasına neden olabilir. O esnada suyun bir an önce gitmesi için kullanabileceğiniz asitli açıcılar veya pompa gibi ek eylemler borularda esnetme ve yıpratma gibi ihtimalleri gün yüzüne çıkartacaktır ve zamanla kırılma bile olabilir. Biz ise kameralar ile nerede ise bulup, ona göre çözümü sizlere sunmaktayız. Ümraniye Atakent su kaçağı tespiti uzmanları İSKİ gibi hatlara bağlı olan apartmanların atık sistemlerindeki kaçakların da nereden yerlerinin başladığını bulabilir. Atık su kaçağı tamiri işleminden işlemi için boruyu olduğu gibi kırılan parçayı değiştirmek ve orada yamayı kimyasal ile yapmak gibi iki seçeneğe sahip bulunuyoruz. Bu anlamda 30 metreye yakın ilerleme menzili olan sistemler gerçekten hayati öneme sahip ve suyun çıkış yaptığı bölgeyi anlamamızı sağlamakta ve su kaçağı bulan tesisatçı tercihiniz arasında olmasını öneririz.

Ümraniye Atakent su kaçağı tespiti olarak su sızıntıları anlamında çok zamanınızın alınmamasına önem veriyoruz. Birkaç adımda bina içindeki tüm gider ve temiz hatları olduğu gibi analiz edebiliriz. Onları teste tabi tutarız, örneğin bir tuvalet gideri içine yoğun su basarken kamera ile takip ederiz ki nereden sızdığını görebilelim. Veyahut bazen boyalı su gibi teknikler ile de Atakent su kaçağı bulan firmalar kategorisinde sizlere yardımcı olabileceğimizi de düşünüyoruz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA