tuzla içmeler su kaçağı tespiti

Tuzla İçmeler su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız konut içi ve konut dışı yerlerde meydana gelen su sızıntılarını kameralı robot cihazlar yardımıyla kırmadan garantili bir şekilde bulmaktadır. Eski yöntem kullanan tesisatçılar işlerini genellikle deneme yanılma yöntemiyle fayans , mermer ve banyo küveti gibi vs. şeyleri kırarak su kaçağını bulurlar. Teknoloji sayesinde bünyemizde bulundurmuş olduğumuz robotlar evinizde hiçbir yeri kırmadan sizleri maddi ve manevi açıdan zarara sokmadan kaçağı bulmamızı sağlıyor. İstanbul’un her yerinde bulunan kameralı tesisatçı ustalarımız bizi aramanız dahilinde kısa süre içerisinde sizlerle irtibata geçeceklerdir.

İçmeler su kaçağı tespiti bodrum katlarında , normal dairelerde ve iş yerlerinde bulunan su sızıntısını kameralı cihazlarla bulan firmadır. Kameralı su kaçağı tespiti işlemi son derece kullanışlı ve en fazla tercih edilen yöntemler arasındadır. Tesisatın içerisine göndermiş olduğumuz kamera sayesinde kaçağın nerede olduğunu hızlı bir şekilde buluyoruz. Monitör sayesinde borunun içerisinden görüntü olarak kaçağın nerede olduğunu sizlere de gösterebiliyoruz. Ayrıca test pompası , ses dinleme cihazı gibi robotlarda bünyemizde bulunmaktadır. Başka bir yöntem ise tesisata vermiş olduğumuz basınçlı hava ve basınçlı su. Boruya vermiş olduğumuz basınçlı su sayesinde kaçağın bulunduğu yerden o su kendini belli ederek su sızıntısını kolayca buluyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma işlemlerinde sektörde öncü firmalardan bir tanesiyiz. Garantili su kaçağı tespiti için bizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçiniz.

Tuzla İçmeler su kaçağı tespiti firması 1 yıl boyunca garanti kapsamında hizmet veren firmadır. Su sızıntısı bulunan yerin onarımını yaptıktan sonra aynı yerden tekrar bir sızıntı ile karşılaşmanız durumunda 1 yıl boyunca ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir su kaçağı bulma işlemi için en kısa süre içerisinde bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA