Çatalca Karacaköy Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Karacaköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan kameralı su kaçağı tespiti yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Çatalca semtine hizmet vermekteyiz.

Karacaköy Su Arızası Bulma

Çatalca Karacaköy su kaçağı tespiti pis su kaçağı yapan pimaş kanalında kırılmış veya delinmiş atık borusunu garantili tamir etme işlemleri su kaçağı bulan firmalar ile sunulmaktadır. Daire ve apartman, bina ana gider tesisatı kanalında kullanılmak üzere küçük ve büyük türde kamera sistemlerimiz vardır. Her ikisinde de su kaçağı cihazları ile yapılacak kırılmış atık borusunu arama işlemleri ile tam yerleri bulunur ve orada yapıcı ve kesin problemi çözücü onarımlara geçeriz. Çatalca Karacaköy su kaçağı tespiti banyo musluğu ile bağlantılı olan su borusunun duvardaki fayansı düşürmesi, fayansın içinden su gelmesi ve durmaması gibi vakalara bakabilir. Banyo tesisat kontrollerini yapmak için su kaçağı bulan tesisatçı orada dinleme belirtilerine yönelir. Beton ile her ne kadar çok yakın duran borular olsa da suyu kaçırdığı haznelerde oldukça ses çıkartabilir. Ses düzeyinin belirtisi çok düşük bile olsa biz onu birkaç kat ses dinleme cihazı ile artırırız. Bu seslerin grafik fonksiyonu açısından göstergelerine ekrandan bakar ve konumlarının belirlemesinde hata yapmamaya çalışırız. Ortaya çıkacak sonuçlara doğru bir veya birkaç yerinden delinen su borusunda onarım için işlemlere devam ederiz.

Çatalca Karacaköy su kaçağı tespiti WC tuvalet taşmasını giderebilecek kameralı su kaçağı tespiti cihazında bulunan kanal temizleme sistemlerini, aparatlarını kullanabilir. Tuvalet sifonlarında kaçak noktalarının araştırılmasında ses dinleme aygıtları, “petek su kaçırıyor” problemlerinde termal kamera ile araştırmanın bitirilmesi ve onarım açısından sıvı gönderilmesi ile suyunu sızdırmayacak peteklerin vaat ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA