Üsküdar Ünalan Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Ünalan su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda makinalı robotla su kaçağı bulma servisi verilmektedir. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Ünalan Robotla Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Ünalan su kaçağı tespiti suyu içinde tutamayan ve betonu ıslatan boruları hemen saptayabilir. Farklı türlerdeki su sistemleri olmasından dolayı su kaçağı bulan tesisatçı soruna göre farklı cihazlar ile su kaçağı yer tespiti yapmaktadır. Yüzey ıslak ama biraz sıcak veya ılık su belirtisi varsa yerleştirilecek ve tutulacak termal cihaz ile sızma yeri sizde mi, komşunuzda mı anlaşılacaktır. Ses şiddeti belli periyodun üzerinde ise akustik dinlemeler, ses yoksa sızdırmazlık testleri ile alakalı yerler bulunur ve mümkün ise kimyasallar ile içten onarılır. Üsküdar Ünalan su kaçağı tespiti fayansı kırmadan altındaki boruları denetleyebilecek cihazlar kullanır. Bataryayı açmanız ile birlikte kulağınızı zemine dayadığınızda oradaki su hareketliliğinden biraz sesler duyarsınız. Batarya kapanır ve ses de kesilir. Yalnız fayansın içinden devamlı gelen borularda su kaçağı tamiri yapmadan önce belirtisini cihaz ile anlamak için orada ses dinlemelerini yaparız. Su sesleri tizdir, süreklidir, betonun içine çarpar ve orada fark edilir. Bir de su akıp gider bunun sesi vardır. Biz tam noktasal su kaçağı bulan firmalar olarak banyo şebeke hatlarında alt kata su sızması araştırmasını yapabilecek kadar ileri düzey zararsız cihazlar ile hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Ünalan su kaçağı tespiti ile bulunan kaçak yapan su boruları küçük diyebileceğimiz tadilat ile ulaşılır. Suyun sızdığı kısma erişilir ve su sızıntıları durdurulmak için sağlam boru eklemesi yapılıp, son testler uygulanır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA