su kaçağı tespit merkezi

Su kaçağı tespit merkezi olarak Anadolu yakasında servis hizmeti sağlamaktayız. Çözüm Merkezi olarak daire ve iş yerlerinde meydana gelen gizli su szıntılarının yerini özel kamera sistemleri ile nokta atışı tespit yapmaktayız.

Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası

Su kaçağı tespiti Anadolu yakası firması olarak işlemlerimiz sırasında hiçbir problem çıkmayacağına ve sorunun tekrar cereyan etmeyeceğine dair sizlere garanti sunuyoruz. Şayet böyle bir durum yaşansa bile sizden hiçbir ücret talep etmeden bu sorunların giderilmesini sağlamaktayız. Böylece siz de artık mahallenizdeki su tesisat firmalarını kapı kapı gezerek güvendiğiniz bir usta aramak zorunda değilsiniz. Biz kurumsal bir firma olarak sadece su kaçağı işlemimiz için değil diğer tüm işlemlerimiz için bu şekilde çalışmakta ve müşterilerimizin güven ve takdirini kazanmaya devam etmekteyiz. Bu nedenledir ki firmamız İstanbul’un tüm semtlerinden sürekli olarak talep görmektedir. Şimdi siz de su sızıntısı tespiti yaptırmak için hemen firma yetkililerimize ulaşınız ve adresinizi veriniz. Siz hangi tarih ve saat için uygunsanız firmamız servis araçlarından bir tanesini sizin için tahsis edecek ve personellerimizi adresinize kadar gönderecektir.

Su kaçağı tespit merkezi şubesi olarak tüm semtlerden hizmet talebi görmemizin ve insanların firmamıza bu denli rağbet göstermesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de hiç şüphe yoktur ki firmamızın çalışmalarını son teknoloji cihazlar ile sürdürüyor olmasıdır. Zira biz bu şekilde sizlerin evine asla zarar vermeden kırmadan dökmeden tespit işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Tabii ki bu cihazlar ile işlem yapmanın en büyük avantajlarından bir tanesi de sorunun kaynağını noktasal olarak tespit etmemizdir. Böylece onarım aşamasına geçildiğinde farklı bir durumla karşı karşıya kalma ihtimalimiz ortadan kalktığı gibi kaynağından sorunu çözdüğümüz için çalışmalarımız son derece kalıcı olmaktadır. Üstelik bu işlemlerin sonunda ise titiz çalışmalarımız sayesinde size temizlenmesi gereken bir ev bırakmıyoruz.

Su kaçağı tespit merkezi şubemize daha çok eski yapılar içerisinde yaşayan insanlar bu sorundan ötürü başvurmaktadırlar. Bunun en büyük nedeni ise boruların içerisinde biriken taşlar ve diğer farklı cisimlerdir. Bunun yanı sıra borularda çürümelerin meydana gelmesi ya da birbirlerine eklendikleri yerlerde gevşemelerin ortaya çıkması gibi durumlar da su sızıntısı sorunun oluşmasına kaynaklık edebilmektedir.  Siz de bu sorunun en kısa yoldan kalıcı bir şekilde halledilmesini istiyorsanız hemen bize başvurun.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA