şerifali kameralı su kaçağı tespiti

Şerifali kameralı su kaçağı tespiti yapan firmamız kameralı robot cihazlarla su sızdıran borudaki kaçağı kırmadan su arıza tespiti hizmeti ile bulmaktadır. Çözüm Tesisat kamerayla kırmadan boru içi görüntüleme hizmeti size sunuyor. Teknolojinin en üst sınırı cihazlarla sizlere en az maliyetle servis vermekteyiz. Pimaş içindeki tıkanıklık veya sızıntıdan kaynaklanan sorunu hiçbir kırma dökme yapmadan nereden kaynaklandığını bulmaktayız. Pimaş içlerinde kalan molozlar ve yabancı cisimler borunuzun tıkanmasına yol açabilir. İstanbul’un her ilçesinde bulunan ekiplerimizde bulunan su kaçağı tespiti makineleri sayesinde içerisinde ne kaldıysa gösterip onarımını yapmaktayız. Bunun için Şerifali su kaçağı bulma firmamızı arayınız.

Şerifali Görüntülü Su Kaçağı Bulma

Ümraniye Şerifali kameralı su kaçağı tespiti gider borusunda tıkanma olduğu zaman su daha fazla gidecek yer bulamaz ve boruda patlak vererek kaçağa sebep olur. Tıkalı boru derhal açılmalıdır. Yoksa daha büyük masrafa ve tehlikeye yol açabilir. Bizi arayarak patlayan borunuzun yerine daha sağlam bir boru yerleştirerek alt yapınızı sağlamlaştırabiliriz. Meydana gelen su kaçağının sizden meydana geldiğini düşünebilirsiniz. Meydana gelen su kaçağının sizden meydana geldiğini düşünebilirsiniz bu kaçak komşunuzdan kaynaklı olup sizin evinize zarar verebilir. Kaçağınız temiz suda ise yapacağımız onarım pek fazla bir zaman almaz. Kullanmış olduğumuz ilaçlar tesisatın içerisine dökülür ve kaçağın meydana geldiği yeri kapatır. Bu ilaç boruların korunmasına da ayrıyetten katkı sağlar. Kaloriferden kaynaklı kaçaklarda ise kaloriferdeki sıcak sudan dolayı ısıya duyarlı termal kamera kullanılır. Termal kamera daha çok büyük kaçaklarda kullanılır. Ümraniye Şerifali su kaçağı tespiti firmamızda her türlü yeni cihaz mevcuttur.

Şerifali kameralı su kaçağı tespiti işlemlerinde banyo , fayans ve banyo küveti kırma gibi işlemleri yapmamaktayız. Elimizde bulunan görüntüleme cihazlarıyla hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan en az hasarı vermeye çalışıyoruz. Onarım sırasında görüntülenen yeri ufak bir kırma ile onarmaktayız. Yaptığımız işler 1 yıl garanti sürecindedir. Şerifali su kaçağı tespiti güvenilir ekip ve ekipmanla İstanbul’un bütün ilçelerine gidip size en yakın şubemize yönlendiriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA