Kartal Çavuşoğlu Su Kaçağı Tespiti

Kartal Çavuşoğlu su kaçağı tespiti tesisatçı firmamız kameralı makinelerle kırmadan dökmeden su arıza tespiti hizmeti vermektedir. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kartal semtine servisimiz mevcuttur.

Çavuşoğlu Su Kaçağı Tespit Eden Firma

Kartal Çavuşoğlu su kaçağı tespiti yağmur çatı akıntısı kaçağı bulan servistir. Çatı katta izolasyon problemleri, terastan, çatı kattan su akıyor, alıyor sorunlarını oluşturabilir. Öncelikli amacımız çatı, teras katta temiz su tesisatı patlağı mı yoksa izolasyon su sızıntısı mı gibi konuları makineli su kaçağı bulan tesisatçı ekibimizin araştırması gerekir. Kartal Çavuşoğlu su kaçağı tespiti çatı katta pis su kaçağı bulan servistir. Sürekli akıntı değil fakat arada bir çatı kattan kötü kokularla birlikte sular akıyor ise çatı katın gider borusunda su kaçağı olabilir. Örneğin, çat katın tuvaleti alt kata akıyor gibi şikayetler görülebilir. Gider borusu fark etmez ve ne kadar dar olursa olsun ilgili çapa göre daha küçük ve uzun kablolara sahip kameralı su kaçağı tespiti makinesi ile giderlere bakılabilir. Aynı çalışma çatı katın ve diğer dairelerin yağmur su oluklarına aynı cihaz ile bakılarak sağlamlığının gözlenmesini ve hasarlı bölgelerin bulunması işlemleri uygulanabilir. Su kaçağı tespit fiyatları hasarlı alan bulunması sonucunda iki seçenek vardır: Su kaçağı onarımı kimyasal ilaç ile gider borusu onarımı veya yağmur su oluğu, gider borusu değiştirme, yenileme işlemidir. Yalnızca hasar alan bölgeye uygulanacağı için yüklü tadilat masrafları oluşturulmaz ve her zaman garanti süreli su kaçağı bulan firmalar olarak işlemler yapıyoruz.

Kartal Çavuşoğlu su kaçağı tespiti terastan, çatıdan akan suyu bulan firmadır. Eğer karşımızda tesisat kaçakları var ise basınç test makinemizde görülmesi gerekir. Kombi, şebeke hattı fark etmez ve her ikisi içinde analiz yaparız. Onarım sıvısı seçeneğinin yanı sıra parçalanmış veya oldukça fazla su çıkışı olan tesisat için dedektörlü (ses tarama makinesi) kullanarak kaçak su tespiti için hatasız nerede olduğunu bularak küçük bir tadilat ve onarımı da dahil ederek çalışmaları yürütebiliriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA