Tantavi Su Kaçağı Tespiti

Tantavi su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kamera sistemleri ile su kaçağı bulma ve tamir işlemleri artık çok kolay 0532 590 59 43 bizi arayın. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Ümraniye şubemizi arayabilirsiniz.

Tantavi Cihazlı Tesisatçı

Tantavi su kaçağı makinalı tesisatçı ile atık, gider borusu incelemesi yaptırmaya ne dersiniz? Müstakil ev, eski tip binalar, apartman dairesi tuvalet, lavabo, banyo, bahçe gideri borusunda atık su sızıntısı var mı incelememize ne dersiniz? Uzun bir kablo ve en uç kısmında kameralı aparat ile bazı yönlendirmeler yaparak içeriğindeki görüntüleri cihaz ekranına yansıtma şeklinde bu işlem yapılabilir. İlgili gider borusundaki problemi düzeltilmesi kadar ödeme yaparsınız. Klasik şekildeki eski tip çözümlere yönelik daha yenilikçi bir adım atılması için bizleri arayınız. Tantavi su kaçağı tespiti olarak ucuz veya boru kaynak hatası, ek parça sıkıntısı olan bölgelerde meydana gelebilecek alt kata su kaçağı, su damlatması, plastik ve metal borunun yerinden çıkması gibi durumlarda İstanbul’da aradığınız tesisatçı olmaya devam ediyoruz. Araştırma kalitesini ön plana almak için adeta borunun içsel kalbini dinliyoruz. Bunu belli bir gürültü seviyesinde olan sistemler için yaparız. Damlama yapan boruların yerlerini bulmak için ise basınç testleri uygulanabilir. Hepsi sırf araştırma için olsa bile evinizi kazı alanına çevirmeden sorunu anlamak için önemlidir.

Tantavi su kaçağı tespiti ekiplerimiz ile temiz su borusundan damlayan suların alt kata su sızması yapması gibi durumlarda eğer kullanılan plastik borulardan söz ediyorsak ve küçük çapta sorunlar ise kapatıcı sıvı ile sıfır tadilat imkanıyla sonuç alabiliriz. Diğer tip borularda ve büyük çatlaklarda ise tadilatı azaltıcı araştırmaların güçlü olduğunu firmamızca sunulduğunu söylemek isteriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA