Hasanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Hasanpaşa su kaçağı tespiti yapan cihazlı su tesisatçısı ile kırmadan robot makinalı sistemle su kaçağı bulma ve tadiat servisi veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Kadıköy Hasanpaşa şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Hasanpaşa Cihazla Su Kaçağı Bulan Ustalar

Kadıköy Hasanpaşa cihazla su kaçağı bulma ile patlayan su borusunu kırmadan onarma işlemi yapabilecek İstanbul teknik servis firması olarak İstanbul’un her iki yakasında görevimizin başındayız. Bizler su kaçağı bulan tesisatçı olarak bazı belirtiler ile şüphelerinizin ne derece haklı olduğuna dair bazı bulgularımızı anlatacağız ve hemen arkasından neler yapıyoruz, o kısma geçeceğiz. Hasanpaşa su kaçağı tespiti ile atık kanalı kırılma, sızdırma yerini kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile uzun kamera kabloları ile bulmaktayız. Apartmanın ana atık gideri veya dairenizdeki herhangi bir sıhhi kanal için bunu rahatlıkla yapabiliriz. Eğer bu türdeki borularda sızma varsa kesinlikle evin içinde lağım kokuları ortaya çıkabilir. Gerek koku gerek ıslaklık olarak karşınıza çıkabilir. Bahsettiğimiz robot sistemin kablosu ile yerini piksel olarak rahatlıkla bulabiliriz. Eğer söz konusu tazyikli su yani şebeke hattında sızma ise oluşan ses dalgalarını radyo frekans sistemi ile sesleri dinleyerek yerini bulan farklı bir cihaz ile buluruz. Zemin veya duvar olsun her türlü alanda o bölgenin iç katmanlarını dinlemek için kullanırız. Uyguladığımız metot ile suyun ilk çıkış noktası dâhil kaç tane sızma yeri olursa olsun en ufak fayansı kırmadan borunun sızdırdığı yeri bulabilmekteyiz. Çalışmalarımızın süresi de çok uzun sürmediği gibi onarım işlemlerinde küçük damlama türündeki vakalarda kimyasal kapatıcılar ile çoğu zaman çözüm bulmaktayız.

Hasanpaşa su kaçağı tespiti her zaman garantili su kaçağı bulma imkânlarını sizlere sunmaktadır. Kırılan, çatlayan, paslanan plastik veya metal su boruları, sıcak su boru hasarı tamiri yapabilecek İstanbul teknik servis firması ve diğer konularda bizleri tercih ediniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA