Pendik Güllü Bağlar Su Kaçağı Tespiti

Pendik Güllü Bağlar su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan noktasal tespit yaparak su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Güllü Bağlar Su Kaçağı Fiyatı

Pendik Güllü Bağlar su kaçağı tespiti pas nedeni ile su kaçıran borularda su kaçağı bulan firmalar olarak hasarlı metal borularda garantili değişim yapabiliriz. Bazen metal su tesisatındaki çürüme ve paslanmadan alt kata su kaçağı gelebilir. Eklem yerlerinde aşınmalar olur ve yoğun su tıslama sesleri betondan gelebilir. Ses detektörleri ile hemen ana kaynağını bulup, kalem ucu gibi küçük bir kısmı işaretler ve orada matkap yardımı ile kırabiliriz. Görsel temas sağlar ve problemin büyüklüğü veya küçüklüğüne göre hasar da o yönde değişebilir. Pendik Güllü Bağlar su kaçağı tespiti petekleri yıkayarak ve petek içine ilaçlı sıvı ekleyerek su kaçağı bulan tesisatçı petek suyu sızma problemini yani kaçak su tespiti için onarma işlemlerini üstlenebilir. Petekteki havanın alınması ve bunun yerine suyun geçmemesi orada boşluk oluşturur. Çeşitli kirler, tabakalar oraları doldurur ve içten zamanla korozyon başlar. Peteklerde korozyon olması metalde içten aşınma ve çürüme anlamına gelir. Petek neden su kaçırıyor sorusunun cevabı da işte budur. Peteğin su kaçırmasını önlemek için ise termal kamera ile inceleme yaparız. Bina, ev, ofis içindeki tüm kusurlu petekleri bulma işleminden sonra ustalarımız belli ölçülerde kimyasal takviyesi yapar. Nano kimyasalın ne derece etki ettiğini bazı testler ile ölçümleriz.

Pendik Güllü Bağlar su kaçağı tespiti sıhhi tesisatta sızma yapan boruları bulma ve atık borularında sızıntıyı durdurmak için kameralı su kaçağı tespiti kullanır. Düşünelim ki plastik malzemeye sahip gider içinde çok sayıda gereksiz yabancı cisim var ve hasar almış, kırılmış ise su arıza tespiti için görüntüleme gider içi kameraları kullanıp yerlerini buluruz. Problem yapan lağım borusu görülerek oradan çalışmalar yürütülür.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA