Beykoz İncirköy Su Kaçağı Tespiti

Beykoz İncirköy su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı şirketimizi son teknoloji cihazlarla noktasal tespit ile su kaçağınızı bulmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beykoz semtine hizmet vermekteyiz.

İncirköy Robotla Su Kaçağı Bulma Firmaları

Beykoz İncirköy su kaçağı tespiti hangi daireden su aktığını bulmak için kameralı su kaçağı tespiti veya ses analiz cihazları ile destek olabilir. Eğer karşımızdaki koku yayan borulara ait vakalar ise siz de bilirsiniz ki bu boruların beton içine geçen pek çok parçası vardır. En iyi çözümü o kanalın iç yapısına yönelik kameralar ile inceleme esnasında sızan bölgeyi bularak anlamaktayız. Sızdıran lağım suyu borularında onarım yerine ilgili parçanın yerini bilmemizden dolayı direkt parça değişimi itinalı gerçekleşir. Beykoz İncirköy su kaçağı tespiti genelde çoğu tesisat problemin banyolarda çıktığını söyleyebilir. Bunun sebebi usta ve işçi hatalarından dolayı, üst üste binen veya yeteri kadar özensiz yapılan inşaat sırasındaki çalışmalar veya sonradan oluşan 10’larca sebeptir. En basitinden akvaryum taşlarını veya kirli suların banyo atık kanalı içine döktüğünüzde veya zamanla biriken bu nesneler içten çürüme yaptığında hemen bizleri su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizi arayarak banyo kanalında su sızıntısı yerini bulma amaçlı kameralar ile cevap verebiliriz. Burada tahmini adımlar yerine tam sızan kısmı yoğun su dökülmesi sırasında kaçak yapan kısımları görerek anlamaktayız. Akabinde matkap ile kırmadan tutunda, fayansların onarımını da birlikte yapabilecek tesisat firmamız ile komple çözümleri sunuyoruz.

Beykoz İncirköy su kaçağı tespiti banyonun tavanından, üst kat komşunun banyosundan su damlaması gibi şikayetlerde ise temiz sulara ilişkin kaçak testleri yapabilir. Buradaki konu ise elimizde en ufak bilgi olmasa bile sızdırma yaptığının belirtilerini test pompaları ile öğrenmek ve akabinde kimyasal sıvılar ile o açığı kapatmaktan ibarettir. İstanbul hafta içi ve hafta sonu açık su kaçağı bulan firmalar telefon numaralarımız ile hizmetinizdeyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA