Sancaktepe Osmangazi Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Osmangazi su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız kırmadan dökmeden noktasal tespit ve kameralı robotlarla su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Osmangazi Kameralı Su Kaçağı Bulma

Sancaktepe Osmangazi su kaçağı tespiti su kaybı problemini tamamen durdurabilecek, onarabilecek su kaçağı bulan firmalar olarak işlem yapmaktadır. Mutfağın duvarında su akıntısı olması, duvardaki boyaların aşınması, dökülmesi, evde belli belirsiz rutubet, nem gibi belirtilerin acilen giderilmesi gerekir. Biz de analiz aşamasını zarar verilmeden bakılacak cihazlardan kurduk. Sancaktepe Osmangazi su kaçağı tespiti özel kameralı su kaçağı tespiti ile daire, ofis içerisinde örümcek ağı gibi döşenen sistemleri taramaktadır. Şebeke hattı sıcaklığı 20 derece diyelim, kombi sıcak su üretiyor ve 30 derece olduğunu varsayalım. Bu 30 derecedeki su borularda dolaşırken, tutulacak termal kamera ile nereye kadar gidiyor görebildiğimiz gibi o akan sıcak suyun beton içerisindeki belirtilerine de bakabilmekteyiz. Yani beton içini ıslanan sıcak su hattını, borusunu su kaçağı tespit cihazı ile bulma işlemini yaptığımız gibi bazı solüsyon eklemeleri ile bazı tür kaçaklarda onarım yapabiliriz. Bu ileri düzey diyebileceğimiz durumlarda ise minimal hasar verilerek boru parçasında değişimin uygulanması ile devam edebilir.

Sancaktepe Osmangazi su kaçağı tespiti lağım kokusunun bir türlü geçmediği ve lağım borularına İstanbul’da bakabilecek ve su kaçağı bulan tesisatçı ile cihaz teknolojisini kullanan firmadır. Lağım kanallarında kaçak yerini anlamak için kameralar ile gözlem yaparız. Yoğun su eklemeleri ve bu ekipman ile incelenmesinden kısa süre sonra akan kısımlar bulunur ve ekiplerimiz o gün içinde arızalı parçayı onarabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA