Ataşehir Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Ferhatpaşa su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden robotla su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ataşehir semtine servisimiz mevcuttur.

Ferhatpaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma

Ataşehir Ferhatpaşa su kaçağı tespiti derhal su kaçıran borunun tamirinde kalıcı sonuçlar sunabilir. Ayak basılan mutfak zemini altına döşenen su borularında ses faktörü pek yok ve ıslanma varsa basınçlı test pompası kullanımını yaparız. Bu teknik sızma varlığının teyidini sağlar. Eğer belirtiyi bulamazsak farklı bir boru üzerinde aynı işlemi yapar ve yalnızca kusur bulunan kısımlarda nano ilaç ile şebeke borusundaki kaçakların onarımını üstleniriz. Ataşehir Ferhatpaşa su kaçağı tespiti mutfak fayansında hava kabarcıkları ve yoğun su seslerinin gelmesi için su kaçağı bulan firmalar önermektedir. Su borusundaki ses tonlarındaki değişimi hassas ses alıcısı ile bulabilecek ses detektörü kullanır. Duvar yüzeyinde denenebilir. Fayans üstlerinde hatta toprak altındaki ses dalgaları da incelenebilir. Bunu basit bir mikrofon ile yapacak olsaydık hatalı kararlar alırdık. Ama sesleri LCD ekranda özel verilere dönüştürebilecek aygıtlardan söz ediyoruz. Metal, plastik boru türlerinden gelen sesleri de bu cihaz ile su kaçağı bulan tesisatçı bulacaktır. Küçük bir takım kalem ucu ile işaretlenen kısımlarda kırılması gereken sınırlı fayanslar veya duvar parçacığı ile orada tekrar örülecek, onarılacak borular fayansların da dahil edilebileceği bu çalışmayı kaçırmayınız.

Ataşehir Ferhatpaşa su kaçağı tespiti İstanbul’da profesyonelce su kaçağı tespit cihazı kullanımını yapan firmadır. Sıcak su tesisatındaki kirli suyun dışarı akmasını anlamak için kameralı su kaçağı tespiti kullanılır. Peteklerde kirlenen ve balçık kıvamına gelen çoğu nesnelerin zamanla korozyon oluşturması normaldir. O kılcal iç yüzeyden başlar ve dışarıya suyu akıtır. Termal kamera ile sızma noktasını gösterir ve onarımların sıvı aktarımı yapılarak, ilaç ile petek suyu sızmalarını durdurma tekniğini kullanırız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA