Ümraniye Elmalıkent Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Elmalıkent su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit yaparak kaçağın yerini bulup kırmadan robotla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Elmalıkent Su Kaçak Arızası

Ümraniye Elmalıkent su kaçağı tespiti betondan damlayan suların durdurulması, tesisattaki suyun sızmasını durdurmak için nano onarım sıvıları kullanmaktadır. Şebeke borularında kullanım için uygun olan bu sıvılar için su kaçağı bulan firmalar bazı ön ölçümler yapar. Basınç testi su arıza tespiti var mı, yok mu anlaşılması için kullanılan tekniktir. Suyun olmadığı borularda ki bunu yapabiliriz ve eklenecek oksijen ile tahribat var mı ve miktarını görebilir ve belirlenen ölçek ile bahsettiğimiz ürün eklenip, içten onarım için kullanılmaktadır. Ümraniye Elmalıkent su kaçağı tespiti sifon suyunun az akması gibi durumlara bakabilir. Tuvalet sifonu gür akmamasına karşın sanki sifon hortumu döşenen tesisatın duvarında ıslaklık gibi şikayetler binanızda olabilir. Bizim ilk yaptığımız betonun bir nevi kalp dinlenmesinin gerçekleşmesidir. Sıradan mikrofonlar ile bunu yapamazsınız. Prop başlık betona değer ve oradaki ses dalgalarını %500 hatta daha büyük oranlarda artırırız. Sesin geldiği tam yeri bulur ve onarıcı türde sifon tesisatının bir daha akmamasını sağlamak için su kaçağı bulan tesisatçı tüm önlemleri alacaktır.

Ümraniye Elmalıkent su kaçağı tespiti “betona suyun akması nasıl önlenir?” sorusunda kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Sıcak su akıntısı varsa termal kamera ile sıkıntı cihaza kısa sürede yansır. Önceki paragraftaki ses teknikleri kullanılabilir. Ek olarak basınç testleri de sesin eksikliği yani olmadığı şartlarda yine betonun dıştan kırılmasına gerek kalmadan kaliteli ölçümler oluşturulmasını sağlar ve uygulanacak kimyasallar ile içten onarımlar da bu şart dahilinde mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA