Ataşehir Mevlana Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Mevlana Mahallesi su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji robotlarla noktasal tespit ile su kaçağı bulma işlemi yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Mevlana Mahallesi Cihazlı Su Kaçak Bulma

Ataşehir Mevlana Mahallesi su kaçağı tespiti “asansör tavanından suyun damlama yapması” veya asansör boşluğunun su içinde kalması gibi şikayetlerde destek verebilir. Biraz uç bir örnek olacak yalnız bazı binalarda buna benzer sıkıntılar yaşanabiliyor. Pompa kullanarak su içinde kalan binalarda tahliye çalışması yapılabilir. Bu ilk aşama iken sıradaki çalışmalara nasıl yoğunlaştığımızı yazalım. Ataşehir Mevlana Mahallesi su kaçağı tespiti sızan suyun temiz mi atık su mu olduğunu anlayabilen su kaçağı bulan tesisatçı vasfı ile su sızıntısı arama cihazlar kullanmaktadır. Bina zeminine döşenmiş olan şebeke boruları sızıntı içerisinde ise çeşitli yolları kullanarak asansör boşluğuna kadar gelebilir. Kazan dairesi veya bina ana su deposu civarında ıslaklık gibi şikayetlerde de belli ve açık olan suyun dolaşım halindeki kısımlarda ses detektörü ile taramalar yapabiliriz. Boru içindeki suyun azalış eğilimine geçmesi ve ilk sıçrama esnasındaki sesleri özellikle bu cihazlar ile yerlerini bulmada kusursuz çalışmalar elde etmemizi sağlamaktadır. Bazen ise apartman dışındaki kaynaklardan gelebilecek sular yani yalıtım, izolasyon problemlerinden kaynaklı olabilir. Bazen ise kameralı su kaçağı tespiti gibi sistemleri kullanarak özellikle atık sistemlerinin içine tek tek bakılması, lağım kokusu şikayetinde sızıntı yapan boruyu bulma amacı ile güzel çalışmalar elde etmemizi sağlar.

Ataşehir Mevlana Mahallesi su kaçağı tespiti gider kanallarında sıkışan atıkların plastik sistemleri zayıflattığı ve hasar meydana getirdiği konusunda uyarmaktadır. Sıklıkla tıkanan tuvaletleri temizlemek ve kanalları yeniden açmak için özellikle açıcı cihaz başlıklarımız mevcut olup, robot sistemler ile destek veriyoruz. Gider kanalları içi gözetleme ve kameralı takip mekanizmaları ile su kaçağı bulan firmalar 7/24 görev başındadır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA