ümraniye aşağı dudullu su kaçağı tespiti

Ümraniye Aşağı Dudullu su kaçağı tespiti boruların eskiliğinden ve yanlış monte edilmesinden dolayı su sızıntıları meydana gelir Çözüm Tesisat bu kaçakları kameralı su kaçağı bulma hizmeti vererek tespit etmektedir. Aşağı Dudullu su kaçağı tespiti yapılırken son teknoloji kameralı cihazlar sayesinde duvarlar ve zeminlerin kırılmasına gerek yoktur. Çünkü bu cihazların özellikleri arasında duvar ya da zemin içerisinde bulunan boruların durumları hakkında bilgi aktarabilmekte vardır. Böylece herhangi bir yeri kırmadan rahatlıkla su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Firmamız eski yöntemler kullanmak yerine bu cihazları kullanarak daha sağlıklı bir su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Aşağı Dudullu Su Borusu Tamiri

Aşağı Dudullu su kaçağı tespiti yapılırken farklı cihazlar kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları ; su dinlenme cihazı , boru içi görüntüleme kamerası ve termal kameradır. Bu cihazlar çok kısa sürede rahatlıkla kaçakların yerini bulmaktadır. Üstelik bu işlem kesin sonuç vermekte ve bunun için herhangi bir yeri kırmadan gerek olmamaktadır. Bundan dolayı tesisatçılara da kolaylık sağlamaktadır. Bu cihazlardan olan termal kamera sıcak su tesisatında kullanılır. Bu cihaz ısıya duyarlı olduğu için sıcak suda ki kaçağı kolaylıkla görebilir. Isı farklarını görüntüleme özelliğine sahip olduğu için hızlı bir şekilde su kaçağı bulmamıza yardım olur. Kaçak tespit edildikten sonra ise sadece kaçağın olduğu yeri ufak bir kırma yaparak onarımını yapmaktayız.

Ümraniye Aşağı Dudullu su kaçağı tespiti uygun fiyat garanti ile servis veren firmadır. Fiyat araştırması yaptığınızda da göreceksiniz ki İstanbul da en düşük su kaçak bulma işi yapan firmalardan bir tanesi konumundayız. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA