Maltepe Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Esenkent su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla noktasal tespit ile cihazla su kaçak bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Maltepe semtine servisimiz bulunmaktadır.

Esenkent Su Kaçağı Bulma

Maltepe Esenkent su kaçağı tespiti nemli duvara neyin sebep olduğunu bulabilir. Betonun iç kısımları ıslanmaya devam ederse oradaki ıslaklık dış yüzeye vurur. Betonun iç kısımları kekin iç kısımları gibidir. Su akıp gideceği çok fazla yer vardır. Eğer ortada kombi gibi sistemlere ait su borularındaki kaçaklar, su kayıpları varsa kameralı su kaçağı tespiti kullanılması ile oradaki sızma yerleri hemen bulunabilir. Islanmayı bu sistem onarmaz, teşhisin yapılmasını sağlar. Avuç içi gibi çok küçük alanın kırılmasıyla o sızan boruya ulaşabiliriz. Maltepe Esenkent su kaçağı tespiti araştırmanın ve tamirin hasarsız yapılabileceği su sistemlerinde de çalışmalar başlatmaktadır. İşlemin en başından sonuna kadar hasar oluşturmadan tamirin yapılmasını sağlayacak yöntem basınçlı test pompasıdır. Mühürlenen su sistemleri ile bu yapılmaktadır. Suyun borulardan tamamen çekildiğini ve onların yerlerini mühür vurulması ile devamlı hava eklendiğini düşünün. Eğer sızıntı varsa hava eklenmesi çok küçük düzeylere ulaşsa bile devam edecektir. Eğer hava eklenmiyorsa sızıntı da yok demektir bu sayede problem oluşturmayan su tesisatının olduğu anlaşılır. Kimyasal sıvılar kullanmaktayız. Sorun oluşturan boru sistemlerinin içine aktarılması ile su kaçağı bulan firmalar bunu takip ederek katılaşma formuna dönüşmesini izleyecektir. Yani su sızıntıları oluşan borularda kalıcı onarım için sıvı ilaç kullanımı yapıyoruz ve ne derece etki ettiğini de kontrol ediyoruz.

Maltepe Esenkent su kaçağı tespiti disiplinli ve işini aşık olan, severek mesleğini icra eden su kaçağı bulan tesisatçı ekipleri ile yoluna devam etmektedir. Sigortalı ve sigortasız binalarda, ofislerde garantili işçilik yapabilecek bir ekip arıyorsanız, biz buradayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA