Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işleri için arayabileceğiniz artık tesisat firmanız var , Tesisat kaçak kontrol cihaz sistemleri ile tüm su tesisatı kontrol edilmektedir. Eskiden olduğu gibi rastgele kırım döküm yapmak tarihte kaldı şimdi profesyonel olarak kırmadan tesisat kontrol edilmektedir.

IMG_0628 (400 x 300)Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti yapan firmamız tüm semtlere servis imkanı sunarak geniş servis ağını kurmuştur. Gelişmiş kamera sistemleri ile tüm tesisat noktaları kontrol edilmektedir. Temiz su , pis su ve izolasyon kaçakları kamera sistemleri ile bulunmaktadır. Su kaçağı bulma cihaz sistemi kullanarak bulunursa işin onarım kısmı size daha az maliyetli olur. Çünkü yapı kırılırsa onlarca boşa kırılan fayans olacaktır boşa kırılan ve tamir edilmesi gereken. Birde kırılan yerlerde hasar yoksa veya hasarlı tesisat sizin evde değilse yan komşudan sızıyorsa işin içinden çıkılmaz bir hal alınır bu durum.Su kaçağı bulma kamera sistemleri artık bu tür sorunların önüne geçerek sadece arızalı bölgeyi tespit ederken gereken onarım işlemlerini de garanti olarak yapmaktayız. Anadolu yakası kırmadan tesisat tamiri yapan firma bilgilerine ulaşmak için bizi telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

 

Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti Tercih Nedenleri

  1. Tek bir cihaz değil su kaçağı bulma adına tüm kamera sistemleri ve dinleme sistemleri kullanmaktayız.
  2. Kurumsal olarak hizmet veriyoruz her işe fatura ve makbuz kesebiliyoruz. Yapılan onarım ve tespitler böylece garanti kapsamı altında oluyor. Sorun durumunda karşınızda muhatap bulabiliyorsunuz .
  3. Geniş servis ağı ile Anadolu Yakasının tüm noktalarına aynı gün servis imkanı.
  4. Personelimiz onarım ücretini işe başlamadan önce bildirir daha sonrasında sürpriz bir ücretle karşılaşmazsınız.
  5. Müşterimiz istediği taktirde hiç bir yer kırılmaksızın kimyasal ilaçlama sistemleri kullanılmaktadır. Fayansları değerli olan müşterilerimiz genelde ilaçla kapama yöntemini seçmektedir. Çünkü fayanslar İtalya’dan özel olarak getirilmekte ve pahalı olan ürünlerdir. Bu sebeple müşterilerimizin su kaçakları kimyasal ilaçla kapatılmaktadır.

Su kaçağı sorunları için artık canınızı sıkmayın , komşularınızla tartışmayın Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti ekipleri garantili olarak su kaçağını bulup onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA