Sultanbeyli Turgut Reis Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamız noktasal tespit yaparak cihazla su kaçağı tespiti hizmeti vermektedir. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sultanbeyli semtine servisimiz mevcuttur.

Turgut Reis Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti suyu boşa akıtan musluk su tesisatı için kameralı su kaçağı tespiti yapmaktadır. Tuvaletin sıcak su musluk borusunda sızma olduğunda buhar ve sıcak suyun zemine akması gibi durumlar görülebileceği gibi alt kata su sızıntısı da olabilir. Beton içinden geçen bu sistemlerin dıştan incelenmesi termal kamera ile yapılmaktadır. Beton içindeki çimentonun bazı yüzeylerinde ıslaklık geniş alana yayılır ve cihaz ile oraya en yakın kısımdaki tesisatı da cihaz ile görebilmemizden dolayı çok geçmeden bazı teyitleri de alarak onarım yaparız. Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti petek metalinden gelen sesleri durdurma ve petek metalini onarma amaçlı su kaçağı bulan firmalar olarak yanınızdadır. Kalorifer tesisatının devamlı su kaçırması için petekler için su kaçağı bulma cihazı olan termal kameralar kullanılır. En güzel tarafı ek hasar getirmez. Suyun damladığı yerlerin alenen görülmesi vardır bir de gözümüze çarpmayan ve kızıl ötesi dalgalar ile o bölgelerinde bulunması vardır. Bu ikisinin birleşimi ile peteklerin içine aktarılacak sıvıların ölçümünü, kıvamını ve etkilerini de görebiliriz. Tadilat maliyeti olmayacağından onarma aşamasını da anlık takip edebilir ve sizlere bilgi veririz.

Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti rezervuar su kaçaklarını onarma işlemlerini yapabilir. Rezervuar su tankının tam dolmadığı, suyunu dışarı akıtması ve alakalı rezervuar su borularında su kaçağı bulan tesisatçı ile ses detektör taramaları yaparak su kaçağı yer tespiti yapabilir. Betondan su gürültüsü gelmesine yönelik en doğru kararları bu sistem ile alabildiğimiz gibi aksaklığı da aynı gün içinde giderebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA