Osmanağa Mahallesi, Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Osmanağa Mahallesi, Kadıköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla noktasal tespit ile cihazla su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Osmanağa Mahallesi Cihazlı Su Tesisatçıları

Osmanağa Mahallesi, Kadıköy su kaçağı tespiti kablosuz çalışan ve ses dalgalarını emerek zeminde, duvarda su seslerini inceleyen firmadır. Ses detektörleri ile aslında su arıza tespiti daha kolaydır. Suyun ilk akmaya başladığı kısımlar ile devamındaki ses hareketliliği gibi yanıltıcı unsurları bu sistem ile ayrıştırabilir ve yüzeyde uygulanacak küçük bir tadilat ile tam onarımlara geçebiliriz. Osmanağa Mahallesi, Kadıköy su kaçağı tespiti “kalorifer peteğinden sızan su nasıl durdurulur?” sorusuna dair su kaçağı bulan firmalar ekiplerince binadaki kaloriferlerde cihaz ile su kaçağı bulma çalışmasını önermektedir. Göz ile görünen petekteki suyun damlama yapması vardır, bir de cihaz ile fark edilmeyen boyutları ile araştırma çalışması vardır. Betonun altında, zeminde bulunan petek boruları ve ısıtma panellerine dair sızma belirtileri ve suyun kümelendiği kısımlar termal kameralar ile görülebilir. Suyun boşuna metalden akma yaptığı kısımlar kızıl ötesi dalgalar ile belirlenmekte olup, betonu kırmadan veya duvarda sabit duran peteklerin kenar haznesinden gönderilecek petek metalini onarıcı sıvılar ile (nano petek sıvılarını durdurma ilacı) sürekli su eksiltme sorunu olan petek probleminden kurtulabilirsiniz.

Osmanağa Mahallesi , Kadıköy su kaçağı tespiti su faturasının yüksek gelmesini araştırabilir. Evin hangi tesisatında kırılan pimaş borusu var ve nasıl bulunur gibi soru işaretlerinde su kaçağı bulan tesisatçı gider içi kılavuz kameraları kullanır. Basit şekilde su sızıntısı konumları bu kameralı su kaçağı tespiti ile aktığı yerleri görebilecek şekilde oluşturulmuştur.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA