su kaçağı bulma ataşehir

Su kaçağı bulma Ataşehir servisimizin telefon numarası 0216 612 55 90 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Son sistem teknloji cihazlar ile hizmet veren firmamızda hem görüntüleme hemde dinleme sistemleri bulunmaktadır.

Su kaçağını Anlamak Zaman Alabilir

Su kaçağı sorunun meydana geldiğini anlamak her zaman mümkün olamamaktadır.  Bunun en büyük nedeni ise kaçağın duvarlar içerisindeki tesisat borularında oluşması ve sızıntıların dışarıya çıkmasının uzun zaman almasıdır. Ayrıca dolapların arkası gibi görünmeyen yerlerde ortaya çıkması da söz konusu olabilmektedir. Böyle bir durum da genellikle evin içerisinde kötü kokular meydana gelebilmekte ve insanlar ancak durumun vahametini ancak bu şekilde anlayabilmektedirler. Fakat su sızıntısının var olduğunu anlamanın bir yolu daha vardır ki bu diğerlerine göre daha kesin olma niteliği taşımaktadır. Bu da evdeki tüm muslukları kapattıktan sonra sayacın çalışıp çalışmadığını kontrol etmektir.

Su kaçağı probleminin meydana geldiğinin en belirgin göstergesi ise evin belli yerlerinde sürekli olarak su birikintilerinin oluşması, duvarlarda nemlenmelerin ve küflenmelerin olması, su faturasının fazla geliyor olmasıdır. Aslına bakarsanız çok eski binalarda yaşayan insanların bu belirtiler ile karşılaşmamış olsa da su sızıntısı tespiti yaptırmaları çok sağlıklı olacaktır. Zira eski binalardaki tesisat boruları zamanla çürümekte ve sızıntıların meydana gelmesine neden olmaktadır. Hal böyle olunca eski yapılar içerisinde yaşayan insanların daha çok risk altında olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Siz de su kaçağı bulma Ataşehir yaptırmak isterseniz hemen bize ulaşabilir ve detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA