Pendik Kavakpınar Su Kaçağı Tespiti

Pendik Kavakpınar su kaçağı tespiti firması olarak nokta tespiti ile kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Pendik semtine servisimiz bulunmaktadır.

Kavakpınar Su Kaçağı Tamircisi

Pendik Kavakpınar su kaçağı tespiti aralıksız suyu kaçıran, betonu ıslatan, fayansın içinden alt katın tavanını ıslatan su borularını bulabilir. Bunu her yeri kırarak bulmak marifet değildir. Asıl zararsız incelemek ve doğru olarak müdahale etmek marifettir. Bu da yalnız usta tecrübeleri ile elbette olmaz. Bu sebeple su kaçağı bulma aygıtları bakımından biz akustik dinlemeler yapabilecek bazı su sistemlerindeki seslerin belirginliğini cihaza aktaracak teçhizatları kullanırız. Yalnızca sesler ile bu mümkündür. Zaman aralıkları ve seslerdeki titreşim dalgalarının grafiklere eklenmesi ile çok geçmeden su kaçağı bulan firmalar ekiplerimiz kaç tane boruda su sızıntısı varsa oradan Pendik Kavakpınar su kaçağı tespiti içten onarılan su boruları için tercih edilmektedir. Bazı boru yırtılmaları çok küçüktür. İğne deliği kadar küçük su borularında sızıntı onarımları için kimyasallar mevcuttur. Ölçümleme yapılacak basınç testleri ile varlığı netleştirilebilir. Suyun nereden çıktığı pek önemli değildir. Sızdırmazlık testleri ile küçük delinmelerin varlığına sahip olmamız oraya eklenecek kimyasallar ile onarıcı evreye geçmemizi sağlar. Bir süre sonra damlatan su borusundaki sorunun geçip geçmediği test edilecektir. Ayrıca lağım kanallarında su arıza tespiti gibi konularda bizler kameralı su kaçağı tespiti kullanabiliriz. Atık hatlarında uzun diyebileceğimiz tek kabloya bağlanan kamera ile bakılması yöntemi ile lağım kokusunun nereden geldiğini bulmak için güzel bir yöntemdir.

Pendik Kavakpınar su kaçağı tespiti ile birkaç yöntemi sizlere anlattık. Buraya tüm su kaçağı bulan tesisatçı çalışma metotlarını maalesef yazamayız. Binanızda farklı türlerde problemler varsa veya en azından araştırılıp, netleştirilmesi bile istiyorsanız bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA