küplüce su kaçağı tespiti

Küplüce su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak eskimiş su borularının eskimesiyle oluşan su sızıntılarını son teknoloji cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek tespit etmekteyiz. Eski yöntemleri kullanmak yerine yeni teknoloji cihazları kullanan firmamız kırmadan su kaçağı bulma servisi vermektedir. Tecrübesiz tesisatçılar su kaçağı bulma için hemen hemen her yeri kırarak kaçağı öyle bulurlar. Bizler kameralı cihazlarımız sayesinde kaçağın yerini fayansın üstünden ve duvarın dışından cihazımız sayesinde görmekteyiz. Onarım aşamasında ufak bir kırma yaparak tamirini başarılı bir şekilde yapmaktayız. Su kaçağı tespit cihazlarının hepsini bünyemizde bulundurmaktayız.

Küplüce Su Arıza Tespiti

Üsküdar Küplüce su kaçağı tespiti su borusunda meydana gelen patlağı kameralı tesisatçı ustalar sayesinde hızlıca ve kolayca onaran firmadır. Kameralı cihazı şüphelendiğimiz bölgeye doğru yönlendirmekteyiz. Bu cihaz sayesinde hiçbir kırma dökme yapmadan kolayca kaçağı bulmuş oluruz. Kaçak bulma işleminde onarım fiyatını yerinde vermekteyiz. Telefonda verilen fiyatlar büyük ihtimalle yanlış çıkar , bizler de bunu istemeyiz. Kaçağın nerede olduğuna göre ve hasarına göre bir fiyat verilir. Bu da telefondan bilinmediği için telefondan fiyat vermek pek doğru olmaz. Kaçak temiz su da ise toplam tutacağı tutar pek fazla olmaz çünkü temiz suda ki kaçak kolay bir şekilde bulunabilir. Ama atık suda ki kaçak biraz daha zor bulunur. Çünkü burada ki su bulanık olduğu için cihazların da bu kaçağı görmesi zordur. Onarımı da bu yüzden temiz suya göre daha uğraştırıcı ve daha maliyetlidir.

Küplüce su kaçağı tespiti garantili olarak su kaçağı tespit edip onaran firmadır. Onarımlarımız ve tespitlerimiz 1 yıl boyunca garanti altındadır. Onarımı yapılan yer tekrar bir arıza yapması durumunda bizleri arayarak ücretsiz olarak evinize servis çağırabilirsiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA