su kaçağı çözüm merkezi

Su kaçağı çözüm merkezi olarak İstanbul geneli servis hizmeti sunmaktayız. Su kaçağı ; evinizde bulunan su tesisatı sisteminin, zaman içerisinde deforme olarak su sızıntılarının meydana gelmesi olayıdır. Suyun devamlı kullanılması ve bu kullanıma bağlı olarak borular içinde akan suyun sürtünme etkisiyle zamanla çatlaklar oluşur. Bu çatlaklar ilk önceleri zarar verecek durumda olmasalar bile, zamanla deforme olarak genişlerler ve su sızıntıları meydana gelir. Bu durum bir çok sorunu da beraberinde getirir. Duvarların nemlenmesi veya ıslanması, su birikintilerine bağlı koku, rutubet, eşyaların zarar görmesi ve en önemlisi; su sızıntısı, sizinle beraber komşularınıza da zarar verecektir.

Arızanın tespit edilmesi

Su kaçağının tespit edilmesi durumunun geciktirilmesi meydana gelecek olumsuzlukların önünü almayı zorlaşacağı gibi, maddi olarak da maliyeti artıracaktır. Özellikle binalarda su, gerek zeminde gerekse duvarlarda istenmeyen bir durumdur. Bu durum malzemenin çürümesine, mukavemet kaybetmesine, dayanım ömrün kısalmasına ve buna benzer bir çok soruna zemin hazırlamaktadır. Çözüm merkezi sudan sebeplere teknolojik çözümler üretiyor.

Eskiden su kaçağını tespit etmek için bir çok yöntem kullanılırdı. Bu yöntemler genelde zaman alan ve uygulanması zor yöntemlerdi. Su kaçağı tespit edildikten sonra, duvar veya zemin kırılarak su kaçağının tamiratı yapılır ve tamirat yapıldıktan sonra kırılan yerler tekrar kapatılırdı. Bu durum zaman ve maliyet açısından tahammülü zor durumlara sebep olurdu. Ayrıca kırılıp daha sonradan kapatılan yerler estetik duruşu bozabilme gibi durumları beraberinde getirdi. Ama vizyon sahibi su kaçağı çözüm merkezi bu durumu daha düşük maliyetle ve bu gibi istenmeyen durumlara mahal vermeden nasıl yaparız diye kendilerine sormaya başladılar ve daha teknolojik aletlere geçiş süreçleri başladı. Bu konuda bilgi ve donanım sahibi elemanlar yetiştirildi. Artık günümüzde su kaçakları kırarak değil, su kaçağı tespit cihazlarıyla profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Daha az zaman, daha az maliyet ve en önemlisi müşteri memnuniyeti…

Gelişen teknoloji ve teknolojinin ulaşılabilirliği bu durumu bir rekabet sahasına getirmiş ve bir çok firma kaliteli hizmet verebilmek adına su kaçağı çözüm merkezi konusunda yöntem ve uygulama şekillerini revize etmiştir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA