Şaşkınbakkal Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Şaşkınbakkal su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası servisi aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan sızıntı problemlerini çözecektir.

Şaşkınbakkal Cihazlı Su Tesisatçısı

Şaşkınbakkal su kaçağı bulma uzmanları radyatör içinde meydana gelen su sızıntısı şikayetlerinize dair araştırma yapabilir. Sıcaklık düzeyi kombiden rahatlıkla takip edilmesi ve petek içlerine bu suların gönderilmesine rağmen, sizce neden petek ısıları düşer ve hatta bina içlerinde rutubet anormal düzeyde artmaya başlar. Suyun peteklerden azalmasının belirtisi kombi ekranındaki hata kodunda zaten belirlidir ve bu aşamada sizlere aynı gün içinde ekiplerimiz ile tam anlamı ile net çözümler sunuyoruz. Şaşkınbakkal su kaçağı tespiti fak oluşturacak çözümlerden yanadır. Duvardaki renklerin değişime uğraması, parkelerde bazı bölgelerin yumuşaması ve kabarması keza duvar yüzeyleri de bunlara örnek verilebilir, az önce bahsettiğimiz konu ile alakalı ise bir an önce giderilmesi gerekir. Genelde alt komşuya sızıntı şeklinde de ilerlemiş olsa bile bizim tekniğimiz tamamen o sorunu bitirecek türdendir. Net olarak petek içlerindeki toz ve birleşik formlarda oluşan ve orada yer alan kireç, pas gibi maddelerin tahliye edilmesi ve sağlıklı olarak bunun için boru sistemlerini kullanırız. Özel çözücüler sırf temizlik için en gerekli yardımcılarımızdan bir tanesidir. İçi temiz olduğunda zaten bizim suyu da petekten dışarı alıp, hatların içine damlama düzeyinde yer alan sıcak suyun dışarı çıktığı bölgeler olur ya onları kapatmak için böyle bir kimyasal takviyesi uygulamamız vardır ve net olarak aynı gün içinde işlem bitecektir.

Şaşkınbakkal su kaçağı tespiti olarak zorunlu kalmadığımız sürece tadilata başvurmuyoruz. En bariz olarak duvarda kabarma kırma gibi aşamaları elimizin tersi ile iterek orada neyin sebep olmasında etken olduğunu analiz ve bazı testler ile anlaşılmasının önemine dikkat çekmek isteriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA