Üsküdar Murat Reis Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Murat Reis su kaçağı tespiti yapan firmamız son teknoloji cihazlarla kırmadan ve dökmeden noktasal tespit ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Üsküdar semtine servisimiz mevcuttur.

Murat Reis Cihazlı Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Murat Reis su kaçağı bulma kombi su eksiltme sıklığı ve cihaz arıza konularından, peteklerdeki su kayıp miktarının bulunmasına kadar geniş çaplı araştırma sunmaktadır. Peteklerden alt kata su sızması gibi durumlarda bile bazı görsel ve renk analiz teknikleri de diyebileceğimiz kameralı su kaçağı tespiti yani termal cihazlar ile görerek sızıntı anlarına yönelik işlem yapabiliriz. Üsküdar Murat Reis su kaçağı tespiti en net su kaybının olduğu boruları, radyatörleri anlamak için robotla su kaçağı tespiti sistemleri ile konuya yaklaşırız. 30 derece ve üzeri su olan sistemleri düşünün. Cihazda renk skalaları sıcaklığa göre değişir. Peteklere yöneltilmesi ile ıslanan betonlar veya sızma yerlerini de görebiliriz. Peteklerde kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız petek yanından bazı sıvı formatta seyreltilmiş halde sistemlere solüsyon eklemesi yapar. Radyatör, kaloriferleri solüsyon sıvılar ile onarabilecek su kaçağı yer tespiti ekiplerimiz bunun sonucunu kombilerdeki basınç saati göstergesine bakarak görebilir. Tam kapasite sistemlerde suyun geçtiğinden emin oluruz. Tekrar bir ısıtılma çalışması ve sonrasında sistemlerde termal kameralar ile tekrar bakılabilir. Kısacası metal petek sistemlerini korumak için bu çalışma çok önemlidir.

Üsküdar Murat Reis su kaçağı tespiti çok sayıda tadilat gibi işlemleri petekler için önermez. Bizler alt kata su kaçağı sorununu bulan su kaçağı bulan firmalar olarak tadilat seçeneği olmadan onarım yapabilecek seçenekler üzerinde dururuz. Yapılan servis hizmetlerinde garanti süreleri vardır. Arzu ederseniz kireçler, pas, çamur gibi maddelerin kaloriferlerden temizlenmesi gibi aşamaları da tek tek uygulayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA